Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Nowa grafika: Nidalee, Zwierzęca Łowczyni

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

11-14-2012

W związku z otrzymaniem dużej ilości próśb o nowy wygląd Nidalee, z przyjemnością ogłaszamy, iż zamierzamy spełnić prośby o nowy wygląd Nidalee. Wraz z następnym patchem otrzymacie całkowicie nową grafikę stworzoną z myślą o Zwierzęcej Łowczyni.

Oprócz nowych modeli dla jej kobiecej i kociej postaci pojawią się także nowe animacje i efekty czarów, stworzone dla obu jej wcieleń. Zamierzamy także ulepszyć modele i grafiki dla wszystkich skórek Nidalee, dzięki czemu będziecie mogli bez przeszkód cieszyć się jej najnowszymi strojami; czy to pokojówki, czy też faraona.

Następnym razem, gdy najdzie was ochota, by pomknąć chyżo przez zarośla, gotując się do skoku na niczego niepodejrzewającego przeciwnika, będziecie mogli dokonać tego w wielkim stylu.

Repayable

Recruiter

11-15-2012

Wlaśnie na to czekałem + dla riotu ,że słucha graczy.

Lirge

Recruiter

11-15-2012

Jak miło, wczoraj se ją kupiłem ;3

Morloh

Junior Member

11-15-2012

wkońcu zdjeli jej 10 kilowe buty

Bobrzyk

Recruiter

11-15-2012

Ostatnio zacząłem po raz kolejny grać Nidalee, i całkiem miła odmiana się zapowiada.

VastoLordPL

Member

11-15-2012

Długo czekałem na takie coś

Makâvaki

Junior Member

11-15-2012

Bardzo ładnie

Adstrax

Senior Member

11-15-2012

No w końcu ta puma jest o wiele lepsza. Ciekaw jestem, czy ustawią przemianę w kotka na 1 levelu...

Pawlozwawy96

Junior Member

11-15-2012

Kurde sprzedałem ją wczoraj ;/

Kirus Filix

Junior Member

11-15-2012

a co ze skórką leopard, bunny i bewitching ?