Za zakupy RP można zdobyć ikony przywoływacza

First Riot Post
1234567 ... 13
Comment below rating threshold, click here to show it.

Mihalo21

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

18-10-2012

Mam pytanie najlepiej do pracownika riotu ;) czy tych ikonek będzie można używać tylko od 1 do 13 czy cały czas?

Lord Razjel

Senior Member

18-10-2012

Mihalo21- Wydaje mi się, że cały czas ale można będzie je kupić przez ograniczony czas to tak jak z tymi skinami kupisz to twoje niepowtarzalne bo za jakiś czas ich kupić nie będzie można.

Namuka

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

18-10-2012

"Nowe ikony zostaną wypuszczone wraz z aktualizacją Wysp Cieni i już na zawsze będą nawiedzać twój profil."

Co do innych pytań które się pojawią, wyczytałem pare rzeczy na amerykańskiej wersji forum, są to rzeczy 100% potwierdzone przez RIOT.
-liczą sie rp kupione między 1października a 13 listopada ( kupiłes 1000 rp 3 października- otrzymasz ikonke)
-jeśli kupiliscie już wystarczająca ilosc rp na jakąś ikonke otrzymacie ją po wporwadzeniu patch'a z nimi
-ikonki zostaną na koncie już na zawsze
-nie podjęto jeszcze decyzji czy ikonki powrócą za rok
-nie ma znaczenie w jaki sposób kupicie RP

Mundo Bot

Junior Member

18-10-2012

Dzięki ;} Wczoraj kupiłem 1300 rp i bałem sie że pójdzie na marne ;}

Ega0

Junior Member

18-10-2012

Gdy zanurzasz się w tajemniczych mgłach Wysp Cieni, ikony przywoływaczy stają się bardziej mroczne. Aby uczcić zbliżającą się aktualizację będziemy rozdawać nowe, złowrogie ikony przywoływacza gdy będziecie kupować RP. Do zebrania jest 5 ikon, zależnych od ilości RP, które kupisz pomiędzy 1 a 13 listopada. Nowe ikony zostaną wypuszczone wraz z aktualizacją Wysp Cieni i już na zawsze będą nawiedzać twój profil.

As we venture deeper into the mysterious mists of the Shadow Isles, summoner icons are taking on some dreadful new facades. In celebration of the upcoming patch, we’ll be offering some sinister new summoner icons when you purchase RP. There are five icons to collect based on the total RP you purchase between October 1 and November 13. Your new summoner icons will be unleashed after the release of the Shadow Isles patch to haunt your profile forevermore.

Polecam komuś, kto tłumaczy te newsy w RIOT nauczyć się języka angielskiego. Istotny błąd.

No... Chyba że Polska jest wyjątkowa i zagina czasoprzestrzeń?

MOONN1

Senior Member

19-10-2012

A gdzie 'Ś' w "ZŁO LIWE WIDMO" ?

Splitzz

Recruiter

19-10-2012

Super pomysł <na zarobek dla Riotu> ...

Nikt

Member

19-10-2012

Jak dla mnie szkoda że avatary nie sa trosze drozsze a suma wydanych/posiadanych RP nie sumuje sie ogolem z tymi ktore kiedykolwiek mielismy na koncie.
To rozwiazanie bylo by o wiele fajniejsze ;)

QXG Piniu

Junior Member

19-10-2012

Ja kupiłem tylko 8.200 RP

Checiara

Junior Member

19-10-2012

Super pomysł Riot!!! tylko czy to co juz kupilismy to bedzie zaliczone do tego czy bedzie trzeba wsystko od nowa?

1234567 ... 13