Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Swain vs Ahri

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Pietrek9979

Member

10-15-2012

Kto jest według was lepszy na mida?
Obidwiema postaciami grałem. Ale nie wiem kogo wybrać ponieważ z jednej strony niezwykły burst i wytrzymałość a z drugiej Cycki.
Bardzo proszę o pomoc!
Pozdrawiam

ZyMU

Junior Member

10-16-2012

Cycki!

Villemann

Member

10-17-2012

Cycki. Przeciwnik się zapatrzy i wygrasz linię przez jego nieuwagę. Jeśli odpowiednio użyjesz cycków, to będziesz całkowicie bezpieczny od ganków, bo przeciwny jungler nawet nie zauważy, kiedy przekroczy linię krzaków i będzie tak stał jak kołek.

Także polecam Ahri.

ZglenQa

Senior Member

10-17-2012

Cytat:
Villemann:
Cycki. Przeciwnik się zapatrzy i wygrasz linię przez jego nieuwagę. Jeśli odpowiednio użyjesz cycków, to będziesz całkowicie bezpieczny od ganków, bo przeciwny jungler nawet nie zauważy, kiedy przekroczy linię krzaków i będzie tak stał jak kołek.

Gorzej jak na midzie jest inna żeńska postać i np shyvana w jungli ;]

Pietrek9979

Member

10-22-2012

Cytat:
ZglenQa:
Gorzej jak na midzie jest inna żeńska postać i np shyvana w jungli ;]

a co jeśli shyvana to lezba???

ZglenQa

Senior Member

10-22-2012

Cytat:
Pietrek9979:
a co jeśli shyvana to lezba???

Jakbyś poczytał lore to byś wiedział że ona i j4 mają ku sobie ;]

DomenicoPL

Senior Member

10-22-2012

Przypomina mi się obrazek z EloHell, gdy Sivir po użyciu bańki i zablokowaniu charma stwierdziła że nie jest lezbą

RyujiSenpai

Senior Member

10-22-2012

W takim razie ja odpiszę poważnie^. Ahri wymaga od Ciebie szybszej reakcji oraz umiejętności skill shot'ów. Reszta to Twój wybór.

MaksymRog

Senior Member

10-23-2012

Ahri ma lepszego eskejpa w razie jak się zagapisz i Cię zgankują. Ale Swain ma fajny lifesteal.
Zdaj się na intuicję
Ja wolę Swaina:
Jestem Krukiem wyobraź to sobie

Novak Destroyer

Member

10-24-2012

Yyy... zauważyłem że tu wszyscy proponują Ahri która jest strasznie łatwa do country, polecam Swaina który jest może trudniejszy do ogarnięcia ale dobrze grany w early jest i wytrzymałi i robi duży DMG

12