Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Pentakill ma nowego perkusistę: Olafa Berserkera

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Pentakill Morde

Guitarist

09-30-2012

*puk* *puk* Włączone to jest? OK, co ja tu właściwie chcę ogłosić? Pentakill z dumą obwieszcza, że już oficjalnie dołącza do nas następca niedawno zeszłego perkusisty... yyy... jak tam mu było. Piątym członkiem Pentakill jest odtąd Olaf Berserker. Poczekajcie tylko, aż usłyszycie, jakie tremolando ten gość zasuwa w kawałku „Rzut Toporem”, albo jak tłum szaleje, kiedy Olaf gra z Szaleńczym Zamachem.

Wydawało mi się, że sam się przedstawi, ale teraz jest totalnie skacowany.

Pentakill Yorick

Bassist

09-30-2012

Próbowałem go obudzić, ale kiedy tylko się zbliżam, te wilki na mnie warczą. Dajcie je wreszcie na okładkę pisma, może niech dostaną artykuł czy dwa... i wyrzućcie je stąd w #$%. Już prawie mi się skończył koktajl z Krwawej Mary, a kac się sam nie wyleczy.

Pentakill Morde

Guitarist

09-30-2012

Sorry, zwykle nie przedstawiamy nowych członków osobiście, ale Olaf pomyślał, że dobrze by było zadomowić się w studiu nagraniowym razem z wilkami. Jak widać, napis: „ładunek może się przemieszczać w trakcie transportu” na naszym busie koncertowym znaczy odtąd: „dzikie zwierzęta - mogą zbiec”. Krótko mówiąc, szukamy teraz speca od reklamy i prawnika, który doda nam do umowy o pracę nowy załącznik dot. odpowiedzialności. Jeśli pojawią się jakieś pytania, skonsultujcie się z materiałami prasowymi.

Ej, nie ma ktoś czasem pod ręką telefonu do schroniska dla zwierząt?

Głowacz

Senior Member

10-01-2012

Zakozaczcie promocją jak na nowego Trynde, a nie jakieś suche teksty :P

Otomuss

Senior Member

10-01-2012

Wole 50% przeceny niż suchara. dzięki. Skin wygląda fajnie szkoda że nie umiem grać Olafem.

iXXdex

Junior Member

10-01-2012

Swietnie wygląda ^^

Marellion

Junior Member

10-01-2012

Kiedy będzie skin na ad carry pentakill?

Danielov

Recruiter

10-01-2012

Skórka naprawdę dobra jak każda z Pentakill nie mam tyle RP ;/.

Miła by była promocja 50% jak trynda ma , po paru dniach usunięcie i dzięki temu może więcej zarobicie oraz więcej ludzi uszczęśliwi.

devil556

Recruiter

10-02-2012

Skórka fajna Tylko jest jedna zła rzecz w tym. Bo tylko olafowi zmienili wygląd skill'i to więc powinni też pozostałej czwórce też zmienić

Iggi88

Junior Member

10-02-2012

Fajniej by było jakby miotał glanami ^^

12