[Dyskusja]Rengar czy kha zix

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Jaro1279

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

28-09-2012

Jak wiemy od wyjscia kha zixa mineło troche czasu i chciałbym znac waszą opinie kto jest lepszy Rengar czy kha zix ?^^
Nie jest to temat kogo kupić tylko czysta dyskusja

BoberuS III

Junior Member

28-09-2012

Nie można powiedzieć, że któraś postać jest lepsza bądź gorsza. Jęsli ogarniasz dobrze jakąś postać i umiesz zrobić pro build na nią to rozwalisz inne.
Można tylko próbować brać postacie, które dobrze kontrują inne ( rankedy).

Pozdro

Jaro1279

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

28-09-2012

zle to zrozumiałeś albo ja zle to napisałem .Który lepiej sprawdza sie w jungli np.

Smoothas

Senior Member

28-09-2012

Obie postacie sa bardzo mocne. Gra obydwoma jest bardzo fajna :) Gralem raz z kumplem 1v1 Rengar vs Kha'zix. Mielismy 18 lvl i praktycznie ten sam build i powiem Ci ze Kha'zix wygrywal te potyczki, co prawda nieznacznie ale jednak.
Ogolnie sa dosc podobnymi do siebie postaciami. Na plus Kha'zixa jest napewno to ze ma latwiej niz Rengar zgankowac mida przed 6 lvl. No i oczywiscie skorka do "Kazika" jest swietna, Rengara juz nie tak bardzo.

Ricoschett

Senior Member

29-09-2012

Quote:
Ogolnie sa dosc podobnymi do siebie postaciami. Na plus Kha'zixa jest napewno to ze ma latwiej niz Rengar zgankowac mida przed 6 lvl.
BZDURA. Rengar jest rewelacyjny do ganka na lvl2 od razu po redzie. Wchodzisz z reda na mida (dajmy na to) od tyłu z wystackowanymi czterema spellami. Piąty spell to Bola (który jednocześnie daje Ci żółtego spella). Spowolniony przeciwnik albo flashuje, albo zrywa z Qx2. Jeżeli masz exhausta, rzucasz, jeżeli flash - trudno. Z exhaustem 75% szans na to, że masz fraga. Dmg z podwójnego Q wchodzi tak ogromny, że APCarry leży i kwiczy.

Quote:
Mielismy 18 lvl i praktycznie ten sam build i powiem Ci ze Kha'zix wygrywal te potyczki, co prawda nieznacznie ale jednak.
No to niedobrze, że mieliście ten sam build, bo akurat żadnej postaci nie buduje się sztywno, a pod drużynę przeciwnika. Poza tym Rengarr to bardziej offtank / bruiser, natomiast Khazix to Assasin. Jeden powinien być wytrwalszy, z Q ma wystarczająco attackspeeda, więc można zainwestować trochę w survi. Ja na ogół robię tankowego Rengara, bo DMG robi całkiem przyjemne.

Ogólnie bardziej podoba mi się Rengar. Jest moim zdaniem fajniejszy, ma przyjemne spelle, natomiast jego Ulti jest czasem niezastąpione. Co prawda nie ma skoku zewsząd, ale jednak gdy uciekasz (choćby nawet przez Tribush) to oj.... ;)

ZglenQa

Senior Member

30-09-2012

Raczej na odwrót rengar to assasin co pokazuje jego ukrytą moc na ulcie, a kha zix to bruiser z dobrymi skillami do tfów.

Hokek

Member

30-09-2012

Dam Ci radę zapytaj ponownie za miesiąc, kiedy to już dostaną wszystkie nerfy. Obecnie rengar jest lepszy w early gamie, khazix w late. Warto pamiętać, że pomimo że rengar ma chyba lepszy wcisk to kha ma niesamowity escape system

Smoothas

Senior Member

30-09-2012

Quote:
Originally Posted by Ricoschett View Post
BZDURA. Rengar jest rewelacyjny do ganka na lvl2 od razu po redzie. Wchodzisz z reda na mida (dajmy na to) od tyłu z wystackowanymi czterema spellami. Piąty spell to Bola (który jednocześnie daje Ci żółtego spella). Spowolniony przeciwnik albo flashuje, albo zrywa z Qx2. Jeżeli masz exhausta, rzucasz, jeżeli flash - trudno. Z exhaustem 75% szans na to, że masz fraga. Dmg z podwójnego Q wchodzi tak ogromny, że APCarry leży i kwiczy.

No to niedobrze, że mieliście ten sam build, bo akurat żadnej postaci nie buduje się sztywno, a pod drużynę przeciwnika. Poza tym Rengarr to bardziej offtank / bruiser, natomiast Khazix to Assasin. Jeden powinien być wytrwalszy, z Q ma wystarczająco attackspeeda, więc można zainwestować trochę w survi. Ja na ogół robię tankowego Rengara, bo DMG robi całkiem przyjemne.

Ogólnie bardziej podoba mi się Rengar. Jest moim zdaniem fajniejszy, ma przyjemne spelle, natomiast jego Ulti jest czasem niezastąpione. Co prawda nie ma skoku zewsząd, ale jednak gdy uciekasz (choćby nawet przez Tribush) to oj.... ;)
Ale Rengar nie moze nic zrobic jezeli przeciwnik uzyje flasha, Kha'zix mozne do niego jeszcze doskoczyc robiac kolosalny dmg ze wzgledu na to ze tamten bohater bedzie odizolowany od minionow.

Wiem ze nie buduje sie sztywno ale gralismy 5v5 z 4 botami w kazdej druzynie wiec nimi sie nie przejmowalismy. A buildy to nie byly pure dmg ale rowniez defensywne itemy w tym GA.
No chyba mi teraz nie powiesz ze to przez to Rengar przegral ze Kha'zix powinnien miec wiecej dmg kosztem armora? Głownym czynnikiem wygranej Kha'zixa byl jego ult dzieki ktoremu 3 razy aktywowal sie jego pasyw oraz naprawde spory dmg wyewoluowanego W ktore rowniez leczy Kha'zixa. A no i oczywiscie pasyw Q.

Mimo wszystko przyjemniej mi sie gra Rengarem.

tybuch189

Junior Member

28-01-2013

dla mnie lepszy jest kha'zix ma naskok i wgl dużo ciekawych skili. Polecam go

Mu4tagh

Senior Member

28-01-2013

Quote:
Originally Posted by tybuch189 View Post
dla mnie lepszy jest kha'zix ma naskok i wgl dużo ciekawych skili. Polecam go
http://forum.octaviaclub.pl/files/b2...74669c_171.jpg
Specjalnie dla ciebie - złota łopata za odkop roku.

12