Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Historie bohaterów

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Nemo Turunen

Recruiter

09-15-2012

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy są gdzieś spisane listy z pochodzeniem bohaterów. Jednak listy wykonane w rzetelny sposób.
Interesują mnie bohaterowie z Ionii, później Demacii, natomiast Noxus nie specjalnie lubię - zauważyłem jednak że ludzie popełniają małe błędy w interpretowaniu historii postaci.
Przykładowo: Le Blanc pochodzi z Noxus, ale ona nie walczy w jego imieniu - wręcz przeciwnie, uważa ona ze władze należy zmienić i ona chce ją przejąć, podobnie jest z Syndrą tyle ze ona pochodzi z Ionii, ale nie walczy w jej imieniu tylko chce zniszczyć jej władze. Annie niektórzy przypisują do Noxus, a przecież jej rodzice uciekali z tego miejsca na pozostałe tereny z dala od negatywnego wpływu władzy.

Czy jest zatem gdzieś lista pochodzenia bohaterów ale wykonana w rzetelny sposób? Jestem ciekawy ilu championów NALEŻY i WALCZY W IMIENIU Ionii

Comment below rating threshold, click here to show it.

Dantalian

Senior Member

09-15-2012

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Ionia

Nie ten dział.

1