Historie bohaterów

Comment below rating threshold, click here to show it.

Nemo Turunen

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

16-09-2012

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy są gdzieś spisane listy z pochodzeniem bohaterów. Jednak listy wykonane w rzetelny sposób.
Interesują mnie bohaterowie z Ionii, później Demacii, natomiast Noxus nie specjalnie lubię - zauważyłem jednak że ludzie popełniają małe błędy w interpretowaniu historii postaci.
Przykładowo: Le Blanc pochodzi z Noxus, ale ona nie walczy w jego imieniu - wręcz przeciwnie, uważa ona ze władze należy zmienić i ona chce ją przejąć, podobnie jest z Syndrą tyle ze ona pochodzi z Ionii, ale nie walczy w jej imieniu tylko chce zniszczyć jej władze. Annie niektórzy przypisują do Noxus, a przecież jej rodzice uciekali z tego miejsca na pozostałe tereny z dala od negatywnego wpływu władzy.

Czy jest zatem gdzieś lista pochodzenia bohaterów ale wykonana w rzetelny sposób? Jestem ciekawy ilu championów NALEŻY i WALCZY W IMIENIU Ionii :)

Comment below rating threshold, click here to show it.

Dantalian

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

16-09-2012

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Ionia

Nie ten dział.