Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Build na Varusa

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

CarCazzEs

Junior Member

09-12-2012

Witam , chciałbym się dowiedzieć jaki build najlepiej pasuje do Varusa .


Comment below rating threshold, click here to show it.

rock91pl

Recruiter

09-12-2012

na takie postacie jak Varus stosuje się typowy build na AD carry.
nagolenniki berserkera, ostrze nieskończoności, widmowy tancerz, krwiopijec. jeśli przeciwnik ma dużo pancerza kupujemy ostatni szept, jak nie to można dokupić drugiego krwiopijcę lub widmowego tancerza. zawsze mieć warto jeden przedmiot do obronny - może to być rtęciowa szarfa, anioł stróż lub całun banshee (przeciwko takim nukerom jak Brand czy Annie). jako że Varus ma też przeliczniki na moc umiejętności można spróbować w mniej poważnych grach zbudować na nim takie przedmioty jak ząb nashora, zmora licza czy rabadon. lecz wtedy będziemy bardzo zależni od szybkiego nakładania i detonowania kołczanu rozkładu.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Stwosch

Member

09-14-2012

Kolega wyżej już wyjaśnij wszystko , dodam jeszcze że mastiers na niego to 21/9 a runy +15DMG, m res per lv i flat armor ( najzwyklejsze)


1