Kody na RP

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

SowaPL666

Junior Member

01-09-2012

Ostatnio na FB zauważyłem ze mnóstwo osób wkleja gdzieś linki z tej strony ja mam do was pytanie ja to działa i czy nie jest to jakaś próba wyłudzenia Hasła do konta.
*snip

Ja się tylko pytam nie zachęcam do wchodzenia na tą strone chciałbym tylko wiedzieć bo jeśli naprawdę można dostać darmowe RP to bardzo chętnie bym się skusił ale pewnie jest jakiś haczyk.

Pzdr92

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

02-09-2012

Polega to na tym,że musisz uzbierać ileś tam like na fejsie i pobrać pusty plik tekstowy...
Jak masz tam numerek od 1 do 10 to zawsze te same są niedostępne,ale jak pomyślisz sobie czemu inne nie są zablokowane skoro ponad 10tys. osób to odwiedza to wyda Ci się to podejrzane + fakt,że za download pliczku tekstowego musisz zapłacić i narazić się na spam reklam na Twój telefon :)

septii

Junior Member

14-12-2012

hahaha to rzeczywiście nieźle :P

oOMonyOo

Junior Member

MATEUSZ57698

Junior Member

17-02-2013

lol koduw bonusowyh niema do lola

Paul

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

17-02-2013

@UP
Lol a może kodów? albo jeszcze koduf? Wiesz co korzystaj trochę że słownika...

iCzarek

Senior Member

23-02-2013

Ciągle narzekają, ja pie***le wy to macie problem, gra jest darmowa a wy i tak narzekacie, oni wam nie karzą za nią płacić, a przedmioty kupowane za rp nie są lepsze tylko takie same, a skórki nie są potrzebne by grać!

YSeboNY

Member

24-02-2013

Jak zwykle te nabijacze/kody/programy nabijające RP to wielka ściema i nawet nie warto na to patrzeć.Popieram @up.

SilentBlow

Junior Member

05-03-2013

http://signup.leagueoflegends.com/?r...71c4e695870368 lepiej zaloz nowe konto :)

puppyarchiles

Junior Member

27-06-2013

kurva ne hahaha

12