konto PBE

Comment below rating threshold, click here to show it.

x0krzysiek0x

Junior Member

19-08-2012

siemka

ma ktoś do oddania konto na lolu PBE?
pisałem ostatnio temat i jedna mila osoba mi dala konto i napisała passy na forum a inne od razu wchodzily na konto spamowały kupywały naprawde bezuzyteczne rzeczy i prosilbym bardzo zeby ktos wyslal mi na telefon login i haslo do nie potrzebnego konta, w ostatecznosci do takiego ktore uzywa sytuacja jest przejsciowa poniewaz czekam do 1 i wtedy zakladam swoje konto
numer telefonu 514060365 a jesli ktos nie chce marnowac kilku groszy na sms to tutaj macie stronke z ktorej mozna wyslac za darmo http://sms.orange.pl/

dzieki wielkie
Ps:sorry za błędy

RroD Lucy

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

19-08-2012

thumbs up if you did recognize the happy face whit a link near it, maybe a tream

Nyanton

Senior Member

19-08-2012

English, do you speak it?

Scypior

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

19-08-2012

Idź na polskie forum z czymś takim..

Translation:
Go to polish forums with stuff like that..

Vxx

Senior Member

19-08-2012

again PL spamer in english forum .... why did Riot create polish forum?

Scypior

Senior Member

19-08-2012

Quote:
Originally Posted by Vxx View Post
again PL spamer in english forum .... why did Riot create polish forum?
As far as I were on forums this week I didn't see you complaining in Russian, Greek, some Scandinavian threads..