Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Tworzenie bohatera League of Legends

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

08-16-2012

Przez wiele lat do League of Legends wprowadzani byli tak niekonwencjonalni i szaleni bohaterowie, jak Smutna Mumia, Szaleniec z Zaun, Ślepy Mnich, Lisica o Dziewięciu Ogonach czy Dziecko Ciemności.

Naszą pasją jest tworzenie ciekawych bohaterów. Wkładamy w to sporo uwagi i pracy, by każdy z nich był doskonały. To wasza pasja nas napędza. Wiele nauczyliśmy się z dyskusji na forum i zaciętych walk na Fields of Justice. W tej części, współzałożyciele naszej spółki - Brandon "Ryze" Beck i Marc "Tryndamere" Merrill - połączyli siły z twórcami bohaterów z Riot, aby ujawnić wam „sekretny składnik”, dzięki któremu postacie League of Legends są tak niesamowite.

RowDev

Junior Member

08-16-2012

Według mnie praca nad takimi postaciami zajmje dużo czasu. Ale gdy widzę że Riot co tydzień zapowiada nowego championa odrazu zmieniam zdanie...
Bardzo dobrze że powstał taki film pokazujący starania pracowników RiotGames.
Duuuuuuży + dla RIOT

Lord Aizen

Senior Member

08-16-2012

Dobra gra i widać, że ludzie z pasją tworzą bohaterów uwielbiam tą grę i liczę na kolejne 100 bohaterów a może być i milion byle by były tak fajne jak do tej pory :P

Weekendowiec

Junior Member

08-16-2012

Na wstępie zaznaczam, że wolę LoL'a niż Dotę, ale nie kupuje tego o oryginalności postaci. Większość z nich, to coś, co można było zobaczyć w modzie do W3, potem dota 1 i teraz dota 2. Oczywiście nie kratka w kratkę, ale jak np. teraz zoaczyłem grafikę syndry i opis jej umiejętności, te trzy kule i dosyć ciekawe możliwości kombinacji ich - skojarzenie z Invokerem. I takiego czegoś jest więcej. No, ale jak wspomniałem wolę LoL'a, bo bardziej skupia się na bohater kontra bohater :d

sniekr1

Senior Member

08-16-2012

Fajny filmik teraz pewnie 70% postów to będzie narzekanie że do dla komerchy itp. heh śmieszne. Jak dla mnie ten kto wymyślił ziggsa musi mieć naprawdę chorą głowę uwielbiam tego małego wariata i pod względem wyglądu i klimatu każda postać mi się podoba i szczerze nie interesuje mnie czy jest z W3 czy z doty (nie grałem nie oceniam) ważne że są u nas i prezentują się świetnie.

Glorfindel03

Junior Member

08-16-2012

Nie mam pojęcia dlaczego ale nowe postacie kompletnie mi się nie podobają:/ Zdecydowanie wole kupić kolejnego klasycznego bohatera niż nową postać. Nie twierdzę przy tym że są złe ale po prostu jakoś mi nie pasują.

Vesper88

Junior Member

08-16-2012

Jak dla mnie odwalacje kawał dobrej roboty Gram w LoL-a od początku i jeszcze nigdy się nie zawiodłem na nowym bohaterze Oby tak dalej, gj riot ^^

Danielov

Recruiter

08-17-2012

Bez tego filmiku wiedziałem , że riot odwala kawał dobrej roboty co do postaci. Trzeba się zgodzić czym nowsza postać bardziej dopracowana i na większym poziomie niż poprzednio , ale powoli też idzie remake dla tych starych co po nowej katarinie widać .

Ehrmannii

Senior Member

08-17-2012

a mnie ciekawi jakiego tabletu graficznego używają, z wyświetlaczem czy bez

KArlossom

Junior Member

08-17-2012

Cytat:
RowDev:
Według mnie praca nad takimi postaciami zajmje dużo czasu. Ale gdy widzę że Riot co tydzień zapowiada nowego championa odrazu zmieniam zdanie...
Bardzo dobrze że powstał taki film pokazujący starania pracowników RiotGames.
Duuuuuuży + dla RIOT

heh wiesz dlaczego zajmuję to tak mało czasu bo zabierają pomysły z innych moba.....
Duuuuuuży - dla RIOT

123