Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Rotacja darmowych bohaterów (Sezon Drugi: tydzień 38)

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

08-13-2012

Witajcie, Przywolywacze! W tym tygodniu w rotacji 10 darmowych bohaterów.

Oto darmowi bohaterowie tego tygodnia:

Tydzien 38 (tydzien biezacy):

Do zobaczenia na Fields of Justice!

Lisiovsky

Member

08-13-2012

O ja nie mogę... 4 postacie za 1350 PZ, 2 za 450 PZ, 2 za 3150 PZ i 2 za 6300 PZ... Z tego wszystkiego grałem wszystkimi postaciami... Kiedy będzie wkońcu np. Karma? Odkąd pamiętam nie ujrzałem jej ANI RAZU W (być może przegapiłem)...

maniaczeq

Senior Member

08-13-2012

Cytat:
Piston619:
O ja nie mogę... 4 postacie za 1350 PZ, 2 za 450 PZ, 2 za 3150 PZ i 2 za 6300 PZ... Z tego wszystkiego grałem wszystkimi postaciami... Kiedy będzie wkońcu np. Karma? Odkąd pamiętam nie ujrzałem jej ANI RAZU W (być może przegapiłem)...

Przecież rework jej robią, Riot nie chce dawać postacii, którym potrzeba "znacznego" reworku, a nie tylko zmiany w skillach jak Garen.

VolthPL

Junior Member

08-14-2012

Ta, tyle że wczoraj na wiki była troche inna rotacja... zamiast Soraki była Kayle a w miejsce Shyvany wstawili Zyrę... A już się cieszyłem...
Poza tym to jak dawno temu był ostatnio Lee? W ogóle go nie widziałem w rotacji w ciągu roku, chociaż mogę się mylić.

czuwam nie spie

Junior Member

08-14-2012

Rotacja - Mega żałosna
Cho' gath powtarza się z 5 raz odkąd gram !
Za to gdy zaczynałem grę to był volibear do dzisiaj go nie zobaczyłem ! To jest ok 3 miesięcy !
Zamiast losowo wybierać najgorsze i najmniej lubiane postacie powinni wybierać po

3 za 6400
1 za 4800
5 za 3150
1 za 450

Na takiej i tylko i wyłącznie podstawie powinni być wybieranie bohaterowie.
Rotacja - żałosna tak jak dwa tygodnie temu !

Efixe

Senior Member

08-14-2012

rotacja jest dobra
szkoda mi tylko mojego lee
up idz czuwac gdzies indziej bo twoj post jest conajmniej ...

wrotka22

Recruiter

08-14-2012

fajna rotacja gram od 2 tygodni i gra mi sie bardzo spodobala i polecilam koledze moim zdaniem sa teraz fajne postacie w rotacji

Wexem

Junior Member

08-14-2012

Słaba rotacja tylko Zyra z tego wszystkiego fajna. Ja bym chciał żeby był Maokai i Nocturn

DarkerPL

Junior Member

08-14-2012

Czy tylko u mnie na polskiej wersji jak odpalam grę to pisze zamiast tydzień to tydziep?

RodĹźii

Junior Member

08-14-2012

Panowie/Panie
Rotacje są dla początkujących przecież graczy i nie ma co narzekać - i tak zazwyczaj posiadacie połowe lub jeśli nie wszystkich champów z danego tygodnia. Nie podoba się to grajcie swoimi
Pozatym każdemu dogodzić się nie da ;D

pozdrawiam i powodzenia w nowym tygodniu

123