Build na Katarine

Comment below rating threshold, click here to show it.

WarlogPL

Member

11-08-2012

Chciałbym prosić o wasze buildy na Katarine,oraz zapytać się jak nią grać. Mile widziane linki do poradników. :]

Banderas SF

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

11-08-2012

Katariną, jak podejrzewam, można się budować różnie, u niej i tak ważniejsza jest orientacja, co się dzieje. Jeśli dajesz radę na linii, możesz składać Gunblade'a zaczynając od części dającej AD, jak nie jesteś pewien, zaczynasz od Revolvera, a jak sobie nie radzisz, Hexdrinker lub jakieś Dorany (ale nie pierścienie, tylko miecze lub tarcze) wcale nie są złym pomysłem. Potem Gunblade/Deathcap/Rylai/Void Staff/coś do obrony, w kolejności zależnej od tego, jak toczy się gra. Buty różnie, zamiast Sorce'ów możesz np. zrobić Merce + Abyssal/Haunting Guise.
AD Katariny nie polecam, ale myślę, że Latarnia, gdy masz na linii jakiegoś AD, może być niezła.

Emissary Poki3

Senior Member

12-08-2012

Jestem prawie pewien, ze bardzo niedlugo zobaczysz Champion Spotlight.

I play Wukong

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

12-08-2012

Obecnie ciezko okreslic jak budowac katarine, w najblizszym patchu bedzie zmieniona.