Pomoc Olaf czy Xin Zhao ??

Comment below rating threshold, click here to show it.

pchela1910

Junior Member

06-08-2012

Chciałbym sie dowiedzieć który z nich jest lepszy ponieważ nie wiem kogo kupić. I który mi sie dłużej nie znudzi. Proszę o odpowiedzi :D

BEST TROLL EUNE

Senior Member

06-08-2012

TRYNDAMERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol

Henio1195

Junior Member

06-08-2012

Xin, to co ostatnio wyprawia to mowię Ci, koles mial 31/4.... i tak dostal nerfa a i dalej.... polecam go, sam nim gram, ale takich osiagów nie mam

I play Wukong

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

07-08-2012

Quote:
Originally Posted by Henio1195 View Post
Xin, to co ostatnio wyprawia to mowię Ci, koles mial 31/4.... i tak dostal nerfa a i dalej.... polecam go, sam nim gram, ale takich osiagów nie mam
Ta. Gosciowi sie sfarcilo i miazdzyl. W normalnej rozgrywce nie ma takiego bicia. Jak ktos nie robi survi to pada w sekunde. Wyjatkami sa trynda ktory pada w 5 sekund, i poppy z ktora naprawde dlugo trzeba sie meczyc.

Xin zhao jest teraz ciekawa postacia. Moim zdaniem jest op w teamfightach. Polecam jednak kupic olafa, nie znudzi sie szybko. :)

CzarnyBaraS

Senior Member

07-08-2012

Quote:
Originally Posted by emailsupport15 View Post
Ta. Gosciowi sie sfarcilo i miazdzyl. W normalnej rozgrywce nie ma takiego bicia. Jak ktos nie robi survi to pada w sekunde. Wyjatkami sa trynda ktory pada w 5 sekund, i poppy z ktora naprawde dlugo trzeba sie meczyc.

Xin zhao jest teraz ciekawa postacia. Moim zdaniem jest op w teamfightach. Polecam jednak kupic olafa, nie znudzi sie szybko. :)
Assasin < Off tank.

Olaf moze stanąć i rzucać toporem przez co mag go nie dosięgnie. Xin to taki kamper.
Zobacz postać panteona. Z duzym speedem ma blokade ataku.

Nevyes

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

13-08-2012

Ale co ty chcesz robić tymi postaciami ? Jungla czy Top??
Chociaż i w jungli i na topie xin wydaje mi się lepszy
Ma CC i potężny dmg pasyw z "W" heal
Olaf tylko slow, true dmg ( wystarczy troszkę hp) lifesteal, który musi aktywować skillem co wiąże się z Cooldownem :)