Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Pomoc Olaf czy Xin Zhao ??

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

pchela1910

Junior Member

08-06-2012

Chciałbym sie dowiedzieć który z nich jest lepszy ponieważ nie wiem kogo kupić. I który mi sie dłużej nie znudzi. Proszę o odpowiedzi

BEST TROLL EUNE

Senior Member

08-06-2012

TRYNDAMERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol

Henio1195

Junior Member

08-06-2012

Xin, to co ostatnio wyprawia to mowię Ci, koles mial 31/4.... i tak dostal nerfa a i dalej.... polecam go, sam nim gram, ale takich osiagów nie mam

I play Wukong

Senior Member

08-06-2012

Cytat:
Henio1195:
Xin, to co ostatnio wyprawia to mowię Ci, koles mial 31/4.... i tak dostal nerfa a i dalej.... polecam go, sam nim gram, ale takich osiagów nie mam

Ta. Gosciowi sie sfarcilo i miazdzyl. W normalnej rozgrywce nie ma takiego bicia. Jak ktos nie robi survi to pada w sekunde. Wyjatkami sa trynda ktory pada w 5 sekund, i poppy z ktora naprawde dlugo trzeba sie meczyc.

Xin zhao jest teraz ciekawa postacia. Moim zdaniem jest op w teamfightach. Polecam jednak kupic olafa, nie znudzi sie szybko.

CzarnyBaraS

Member

08-07-2012

Cytat:
emailsupport15:
Ta. Gosciowi sie sfarcilo i miazdzyl. W normalnej rozgrywce nie ma takiego bicia. Jak ktos nie robi survi to pada w sekunde. Wyjatkami sa trynda ktory pada w 5 sekund, i poppy z ktora naprawde dlugo trzeba sie meczyc.

Xin zhao jest teraz ciekawa postacia. Moim zdaniem jest op w teamfightach. Polecam jednak kupic olafa, nie znudzi sie szybko.

Assasin < Off tank.

Olaf moze stanąć i rzucać toporem przez co mag go nie dosięgnie. Xin to taki kamper.
Zobacz postać panteona. Z duzym speedem ma blokade ataku.

Nevy

Senior Member

08-13-2012

Ale co ty chcesz robić tymi postaciami ? Jungla czy Top??
Chociaż i w jungli i na topie xin wydaje mi się lepszy
Ma CC i potężny dmg pasyw z "W" heal
Olaf tylko slow, true dmg ( wystarczy troszkę hp) lifesteal, który musi aktywować skillem co wiąże się z Cooldownem

1