najlepszy tank

12345 ... 6
Comment below rating threshold, click here to show it.

polakinig

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

22-07-2012

tak jak w temacie jaki jest najlepszy tank w lolu chodzi głownie o przeżycie w teamfightach oraz pomoc dla drużyny

Fairus

Junior Member

22-07-2012

Shen i rammus.

rock91pl

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

22-07-2012

nie ma najlepszego tanka, każdy jest silny na swój sposób, np. Shen często ratuje swoim ulti sojuszników, Nauti rzuca masę CC, Malphite ma buff do pancerza i przydatne inicjujące tf ulti itd. spróbuj darmowego Alistara. wystarczy subskrybować konto LoL na youtube. skórka Uwolniony Ali gratis.

Waww

Member

23-07-2012

jak dla mnie Malp. Ma świetne ulti, bardzo wytrzymały, a jak ktoś pomyśli i pójdzie głównie w pancerz, to ma wielką siłę z e, która zapewni wiele asyst, a czasem i kilka killi.

De Grandes

Senior Member

23-07-2012

Ja zaś polecam Voliego dobrze zaczyna teamfighty poprzez przerzucenie, dzięki ulti zadajesz więcej dmg, bardzo żywotny z warmogiem.

rock91pl

Senior Member

23-07-2012

@Waww właśnie tą wielką siłę z E zmniejszyli w ostatnim aptchu, teraz to tylko 30% zamiast 50%. dodano przelicznik AP, ale kto normalnie ma na Malphie ok. 300 AP żeby zniwelować tamten współczynnik? (przyjąłem że normalnie Malph, z aktywnym W ma przynajmniej 300 armoru)

Kosa4006

Junior Member

24-02-2013

MALPHITE jest najlepszy poniewaz ma bardzo duzo hp i armora a w dodatku jest bardzo pomocny dla druzyny.

mariano5597

Junior Member

24-02-2013

Rammus i Voliber :D

ziomek123ultra

Junior Member

27-02-2013

Jak dla mnie to SHEN ponieważ ma dóżo hp i armora.Jest teś pomocny dla teamu.

reekken

Recruiter

28-02-2013

według mnie Volibear, uwielbiaam jego przeżucenie i pasyw który odładowuje mu 30% hp

12345 ... 6