Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

najlepszy tank

Comment below rating threshold, click here to show it.

polakinig

Recruiter

07-22-2012

tak jak w temacie jaki jest najlepszy tank w lolu chodzi głownie o przeżycie w teamfightach oraz pomoc dla drużyny

Fairus

Junior Member

07-22-2012

Shen i rammus.

rock91pl

Recruiter

07-22-2012

nie ma najlepszego tanka, każdy jest silny na swój sposób, np. Shen często ratuje swoim ulti sojuszników, Nauti rzuca masę CC, Malphite ma buff do pancerza i przydatne inicjujące tf ulti itd. spróbuj darmowego Alistara. wystarczy subskrybować konto LoL na youtube. skórka Uwolniony Ali gratis.

Waww

Member

07-23-2012

jak dla mnie Malp. Ma świetne ulti, bardzo wytrzymały, a jak ktoś pomyśli i pójdzie głównie w pancerz, to ma wielką siłę z e, która zapewni wiele asyst, a czasem i kilka killi.

De Grandes

Senior Member

07-23-2012

Ja zaś polecam Voliego dobrze zaczyna teamfighty poprzez przerzucenie, dzięki ulti zadajesz więcej dmg, bardzo żywotny z warmogiem.

rock91pl

Recruiter

07-23-2012

@Waww właśnie tą wielką siłę z E zmniejszyli w ostatnim aptchu, teraz to tylko 30% zamiast 50%. dodano przelicznik AP, ale kto normalnie ma na Malphie ok. 300 AP żeby zniwelować tamten współczynnik? (przyjąłem że normalnie Malph, z aktywnym W ma przynajmniej 300 armoru)

Kosa4006

Junior Member

02-24-2013

MALPHITE jest najlepszy poniewaz ma bardzo duzo hp i armora a w dodatku jest bardzo pomocny dla druzyny.

mariano5597

Junior Member

02-24-2013

Rammus i Voliber

ziomek123ultra

Junior Member

02-27-2013

Jak dla mnie to SHEN ponieważ ma dóżo hp i armora.Jest teś pomocny dla teamu.

reekken

Recruiter

02-28-2013

według mnie Volibear, uwielbiaam jego przeżucenie i pasyw który odładowuje mu 30% hp