Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Gra na laptopie

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Vaterlan

Junior Member

07-16-2012

witam chcialbym zagrac w league of legends na laptopie, lecz niestety nie moge poniewaz wyskakuje blad "nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerze nie znaleziono d3dx9_39.dll. sproboj ponownie zainstalowac program, aby naprawic ten problem" ... chyba tutaj chodzi o Directx lecz nie wiem jaka wersje zainstalowac bo na komputerze mam system windows 7 32 bit a tutaj jest 64 ... prosze o pomoc)

Rst00

Senior Member

07-16-2012

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
Zainstaluj to i powinno być ok.

Vaterlan

Junior Member

07-17-2012

wszystko dziala dziekuje za pomoc

KlurokPL

Junior Member

02-23-2014

dzieki ziomek wszystko działa !!!

rysiek998xd

Junior Member

09-16-2014

Dzienki bardzo juz od 2 godz szukam odpowiedzi i wkoncy ktos dal mi nadzieje

Mikus125545

Recruiter

01-28-2015

Dzięki !!

CraftUniwerse

Senior Member

01-28-2015

I po co odkopywać temat ?

1