Nowe skórki: Xerath Spalonej Ziemi, Piekielny Alistar

First Riot Post
123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Dynamopalacz

Member

13-07-2012

Quote:
Originally Posted by xXozyyXx View Post
Wow Xerath epicki ;p
Tak btw. nie zauważyliście ostatnio, że większość skinów jest powiązana z ogniem (Ahri, Xerath teraz Zyra ;p).
Może dlatego ze jest lato? >_<

ZuO13

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

13-07-2012

xer kosztuje 975 a wygladem skillow doruwnuje dla pulsfire...

NukL3

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

13-07-2012

Ali jak diablo :)

Mr Oven

Member

13-07-2012

Quote:
xXozyyXx
Wow Xerath epicki ;p
Tak btw. nie zauważyliście ostatnio, że większość skinów jest powiązana z ogniem (Ahri, Xerath teraz Zyra ;p).
Quote:
Originally Posted by Dynamopalacz View Post
Może dlatego ze jest lato? >_<
Wg mnie robia ogniste skorki (malph, xerath, alistair,) i lodowe (maplh, annie, rammus, etc ) by ładnie komponowaly sie z mapą magma chamber, ktora dajmy na to za pol roku czy rok bedzie wydana (projekt zostal odsuniety na x czasu) i by ludzie zaczeli wykupywac te skorki.

FFip

Junior Member

13-07-2012

Quote:
Originally Posted by Mr Oven View Post
Wg mnie robia ogniste skorki (malph, xerath, alistair,) i lodowe (maplh, annie, rammus, etc ) by ładnie komponowaly sie z mapą magma chamber, ktora dajmy na to za pol roku czy rok bedzie wydana (projekt zostal odsuniety na x czasu) i by ludzie zaczeli wykupywac te skorki.
Wybacz ale mapa "magma chamber" miała być pierwsza mapą do dominona, niestety projekt został porzucony i mapa nie zostanie wydana :)

Dojo Dagger

Member

14-07-2012

O ile się nie mylę, Magma Chamber to była projekt mapy który został zastąpiony Dominionem.

galaxy2

Junior Member

14-07-2012

Quote:
Originally Posted by xXozyyXx View Post
Wow Xerath epicki ;p
Zyra ogień?Raczej natura

KungFuKiller

Member

14-07-2012

@galaxy2
Chodzi o jej skin.

Pytacie, dlaczego ogniste i lodowe skiny? Bo to dwa najbardziej popularne, przeciwne sobie żywioły, z których można zrobić skiny do wielu stworzeń-champów w LoLu, nie trudząc się wymyślaniem czegoś innego, ot dlaczego.
Ponadto, do tych dwóch kategorii można dodać już również "piekielny", coraz bardziej w LoLu popularny: Ryze, Galio, Alistar, Mundo...

A te skiny z PBE są już na YouTubie.
Btw. nowy Lee jest jakby parodią klasycznego Lee Sina, ja niestety oczekiwałem czegoś innego.

paRamaXzuR

Senior Member

14-07-2012

RIOT robi coraz to lepsze skiny.... Szkoda, że nie mam tyle pieniędzy na RP :<<<

SeXoN

Junior Member

14-07-2012

j@pierdole wyjebiste skórki

123