Cel mai bun campion

1234511 ... 18
Comment below rating threshold, click here to show it.

P3nsionaru

Junior Member

01-07-2012

Va invit sa va dati cu parerea despre cel mai bun erou din LeagueOfLegends.Caracterul+specialitate.Nu vreau sa aud ca nu exista asa ceva sau chestii din astea.Dati-va cu parerea

RunicGift

Member

01-07-2012

Multi o sa spuna ca nu exista pentru ca sunt de mai multe feluri,,, ad carry , support, ap etc.

Dar avand in vedere o balanta a skillurilor.... as zice ca darius este cel mai bun campion

Raekor

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

01-07-2012

1. Nu exista asa ceva.

2.

Quote:
Originally Posted by RunicGift View Post
balanta a skillurilor [...] darius
Lol.

RunicGift

Member

01-07-2012

Quote:
Originally Posted by Zen Pen View Post
1. Nu exista asa ceva.

2.

Lol.
Problem #_#?

Rahmank

Member

01-07-2012

Sa fac si eu ca voi

1. Nu exista asa ceva sustin pe Zen Pen.
2. Daca vreti sa faceti asa ceva incercati sa faceti pe categorii, cel mai bun jungler... cel mai bun carry... cel mai bun mage... dar defapt nici in acest fel nu poti spune care e cel mai bun deoarece difera si skillu fiecarui jucator in parte.

RunicGift

Member

01-07-2012

Quote:
Originally Posted by Rahmank View Post
Sa fac si eu ca voi

1. Nu exista asa ceva sustin pe Zen Pen.
2. Daca vreti sa faceti asa ceva incercati sa faceti pe categorii, cel mai bun jungler... cel mai bun carry... cel mai bun mage... dar defapt nici in acest fel nu poti spune care e cel mai bun deoarece difera si skillu fiecarui jucator in parte.
asta am spus si eu thx

eMCeEE

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

01-07-2012

Toti sunt buni daca sti sa joci cu ei .. parerea mea .

blackcs1

Recruiter

02-07-2012

Darius

ReSSurEcteD94

Senior Member

02-07-2012

Quote:
Originally Posted by RunicGift View Post
Multi o sa spuna ca nu exista pentru ca sunt de mai multe feluri,,, ad carry , support, ap etc.

Dar avand in vedere o balanta a skillurilor.... as zice ca darius este cel mai bun campion
Si daca yorick e counterpick, inseamna ca yorick e cel mai bun campion pt ca bate cel mai bun campion?... nu exista asa ceva. toti sunt mai mult sau mai putin echilibrati pt rolul lor.

RunicGift

Member

02-07-2012

Quote:
Originally Posted by ReSSurEcteD94 View Post
Si daca yorick e counterpick, inseamna ca yorick e cel mai bun campion pt ca bate cel mai bun campion?... nu exista asa ceva. toti sunt mai mult sau mai putin echilibrati pt rolul lor.
Am spus ca balanta a skillurilor , de exemplu intr-un teamfight

1234511 ... 18