Problem z załadowaniem nowego patch'a

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

deeluks

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

30-06-2012

Witam, zakładam ten temat ponieważ jeszcze po wczorajszym patch'u wszystko było w porządku. Dziś natomiast pobiera mi się nowy patch i nie może on się załadować do końca. W okolicach 90-99% wywala nieznany błąd i jedyne co mogę, to zamknąć albo wysłać logi. Oczywiście logi wysłane, ale żadne to doraźne rozwiązanie, czy ktoś zna przyczynę błędu lub wie co z tym fantem zrobić ?

EDIT:
Problem sam się rozwiązał przy trzeciej próbie zaktualizowania gry, także jeśli ktoś ma podobny problem, to odpalać launcher do skutku, pozdrawiam.

Rabit92

Junior Member

30-06-2012

wie ktoś coś więcej na ten temat ??

Rabit92

Junior Member

30-06-2012

nie wie nikt nic więcej na ten temat ??

Rabit92

Junior Member

30-06-2012

wyłączcie komputer i załaczcie na nowo, i lol powinien dzialac xD

Tago224

Junior Member

06-07-2012

ja także mam taki sam problem

Tago224

Junior Member

06-07-2012

ja takze mam taki sam problem jak deeluks

NumberOnePoland

Recruiter

07-07-2012

ja mam roblem ze wyskakuje mi wyslij logi i potem zcekam i zcekam i dalej stoi aktualizacja w miejscu czemu?

Kamys3

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

07-07-2012

to napisze ktos wkoncu co trzeba zrobic??

Krokodailus999x

Junior Member

01-09-2012

mam problem taki że jak włączam lola to jest aktualizacja i mi się ładuje aż nagle wyskakuje błąd nieudana aktualizacja wystąpił nieokreślony błąd. Sprawdź logi, aby uzyskać więcej informacji no i jak wciskam kontynuuj to nic się nie dzieje a jak wyślij logi to lol mi się wyłącza i nic się nie dzieje próbowałem robić napraw z 10 razy i nic -_- w różnych momentach mi się zacina np. 99%.

Sasuke1240

Junior Member

05-05-2013

ja mam tak... Jest na 33% etap 2/2 i normalnie się aktualizuje ale przy 99 % spada do 33 % PROSZE O POMOC

12