Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Nagrody za Refy

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Kyubi95

Junior Member

06-28-2012

Witam, mam pewien problem, 4 dni temu mój kolega zrobił mi 5 refa, ale do tej pory nie dostałem 500PZ oraz strony run, mimo iz pisze pod nagrodami że są one realizowane do 72h. Czy mógłby mi ktos podpowiedzieć co zrobić lub gdzie to zgłosic? Dziękuję

Iron Hends

Senior Member

06-28-2012

kolega czy ty sam to roznica jak ty sam nie licz na to hehehehe 72 tylko i wylacznie jak to naprawde zaproszona osoba wiesz ja z kolegami tez mgoe tak robic ale co to za sens ? naiwne dzieciaki licza na rp i strone run^^

Kyubi95

Junior Member

06-28-2012

Kolega specjalnie konto zakładał ;/ i nie mam nagrody ;/

PaputoS

Wrenchmen

06-28-2012

Jeśli ODEBRAŁEŚ nagrodę ze strony i minęły 72h i nadal nie masz nic pisz do supportu

Kyubi95

Junior Member

06-28-2012

a mógłbys podać link bo nie zabardzo się orientuje na forum itp. ;P

Rst00

Senior Member

06-28-2012

Prawy górny róg, SUPPORT.

Kyubi95

Junior Member

06-28-2012

Ok dzięki

1