Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

CO kogo skontruje

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Br4kiam

Junior Member

06-26-2012

Otóż nie mam pojęcia co kontruje niektórych solo toperów...CXhodzi mi głównie o
Shena
Yorica
no i Jaxa
Chodzi mi głównie o to która postać bazowo ma przewagę w skillach, statach itp. Nie bierzmy pod uwagę umiejętności gracza czy ganków...załóżmy że są na jednakowym poziomie

VexTeson

Senior Member

06-26-2012

Wielu może to kontrować, ire, olaf, warwick, itp. To nie są op postacie, może tylko shen denerwuje z nich.

Br4kiam

Junior Member

06-26-2012

No najbrdziej zależy mi na znalezienie dobrego picka na shena... resztę to daje rade Olafem na chyba ze jax wbije już 6 na niego pickuje WW ale i tak jest ciężko

Emissary Poki3

Senior Member

06-26-2012

Yorick: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=khhm-GTd7fg#t=44s
Shen: Warwick. Shen chce HP a Q WW scaluje sie z HP. Ma on tez duzo sustain, tak jak Shen, i ulta WW moze przerwac ulte Shena.

ZglenQa

Senior Member

06-26-2012

Ja korzystam z takiej stronki: https://docs.google.com/spreadsheet/lv?hl=en_US]&key=0Aq-068L0cPIZdHdZR3JtaXlOdTZWQjJVb3FoUVZLM1E&toomany=t%20rue jeśli chodzi o kontry

Lavi01

Recruiter

06-26-2012

Jaxa wukong kontruje.

hardkoro02321

Senior Member

06-27-2012

Vladimirem skontrujesz solo topa to co dopiero jednego topera

Br4kiam

Junior Member

06-28-2012

No dzięki wielkie za pomoc... temat do zamknięcia

1