Cybernetyczny Ezreal nadchodzi!

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

Neowned

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

14-06-2012

Riot, genialna skórka , cybernetycznych bohaterow mam nadzieje ze bedzie coraz wiecej ALE uważam ze jesli cena się sprawdzi i będzie kosztował 3200 RP to przegieliście. Kiedyś skorki były tanie, a RP to rozdawaliście często, teraz OK rozumiem liga stala sie popularna ale 80 zł to DUŻO za dużo. przecież 80 zł. to już można gre kupić a nie jej malutki element. Coś tu w takim razie nie gra nie?

Luuuda

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

14-06-2012

zajebiste najlepiej jak bedzie za darmo ;d

Grodek118

Senior Member

14-06-2012

Quote:
Originally Posted by Qeeze View Post
Skin bardzo fajny, szkoda że tak drogi. Oczywiście, że go kupię :>. Mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy wejdzie? I co chodzi z tymi Achivmentami bo zauważyłem zakładke.

Racja 20$ to w tamtych krajach dziecko dostaje tyle codziennie do szkoly ( no moze mniej ), a tutaj 80zł czyli kasa z urodzin :)

Fajny byłby ( tylko nie taki drogi ) skin Cybernetyczna Orianna czy Urgot
Akurat nie wiem po co Oriannie Cybernetyczny skin skoro ona sama z siebie jest robotem :P

Pawix

Junior Member

14-06-2012

Więcej cybernetycznych skinów !!!

Jacekw

Junior Member

14-06-2012

3200... myślałem że to taki joke...ale na serio on kosztuje 80zł, dla kogoś kto nie ma co robić z kasą świietny wydatek, gdyby Riot dawał czsami jakieś RP za free...tamte czasy minęły, teraz co najwyżej ip boosty dostajemy...

Pirenoid

Senior Member

14-06-2012

Quote:
Originally Posted by rock91pl View Post
na tej stronie promocyjnej cybernetycznego ezraela tuż obok filmiku na górze strony można zobaczyć projekty 3 innych skórek czempionów: Smutny robot Amumu, Pancerny Urgot i... cybernetyczny Cho'Gath?
Prawda! Jeśli się przypatrzysz, można zobaczyć, że małe łapki Cho mają kształt kluczy, a więc coś cybernetycznego musi tu być ;) Ale już pewnie nie legendarna.

Nightmer Moon

Junior Member

14-06-2012

Fajnie że robią nową skórkę, bo trzeba przyznać, że te które Ezreal ma teraz są beznadziejne...

maniaczeq

Senior Member

14-06-2012

Widać, że Ezreal wprowadza nowe cen ;(. Na LoL Wiki przeczytałem, że Ezreal był 1 championem za 6300 IP. A teraz 3k RP jego legendarny skin O.O.

KilerekXD

Junior Member

14-06-2012

NO no no. SKinn hyba najfajniejszy w lolu. Przynajmniej najbardziej ciekawy , ale TYLE RP????

KilerekXD

Junior Member

14-06-2012

A własciwie czemu niezrobią nowego na rumbla? Lub trundla. Ja napszykłat wymyśliłem legendarnego na Rubla o nazwie dyskotekowy Rumble. Mam nawet Rumble pilot i Rumble mały rycerz. Jak chcecie grafike to kliknicie łapke w góre.