Dlaczego darmowy skin do pantheona dla rumunów

123
Comment below rating threshold, click here to show it.

Predâtor

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

08-06-2012

Dlaczego wszyscy rumuniscy gracze dostali za darmo nowy skin do pantheona, a xin zhao husarz był darmowy tylko dla testerów spolszczenia? To jest niesprawiedliwe.

Wieslaron Stiff

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

08-06-2012

Widocznie kiedys mieli zalecenie dac skin dla testerow i brak mozliwosci kupienia go przez pierwsze miesiace, a od jakiegos czasu postanowili dawac je za darmo na wszystkie konta z ip tego kraju i od razu dodawac do sklepu. I tak skiny nie daja nic poza wygladem, wiec nie musieli sie przejmowac ze na premierze wersji niemieckiej, hiszpanskiej, francuskiej i polskiej nie dawali nikomu darmowych skinow.

Lipeer

Junior Member

08-06-2012

No mi to też nie odpowiada i będę pisał do supportu.. Nie oszukujmy się Rumunie otrzymali od Riotu 20zł za nic. A my jak zwykle nic. Jesli daja Rumunom to niech Husarza i skórki dla innych krajów dadzą za free a nie -.-

Ja czuję się oszukany .

iDermon

Senior Member

08-06-2012

Czyli jeżeli nie byliscie na PAXie i niedostaliscie Singeda z oddziałów czyszczących , bądź innej darmowej skórki z powodu wydarzenia gdzie was nie było , to też czujecie się oszukani?

Majlord

Senior Member

08-06-2012

Ogólnie dostali chyba 40zł, bo kto nie miał Pantheona, dostał skórkę + bohatera. Poza tym nadal nie rozumiem na czym polegało przyznawanie Xina Husarza. Była jakaś beta czy co?

Daggins

Member

08-06-2012

Quote:
Originally Posted by Majlord View Post
Ogólnie dostali chyba 40zł, bo kto nie miał Pantheona, dostał skórkę + bohatera. Poza tym nadal nie rozumiem na czym polegało przyznawanie Xina Husarza. Była jakaś beta czy co?
Skórka była dla testerów z bety.

Co do dyskusji to przypomina mi się pewien reportaż, gdzie jakaś grupa dresów żaliła się, że dziewczyny wchodzą do klubu za połowę ceny, a oni muszą płacić 100% ...

Majlord

Senior Member

08-06-2012

Aha, dziękuję UP za odpowiedź, bo zawsze mnie to intrygowało, ale to te testy były na Nordic/East czy na PBE? Bo jak na Nordic/East to zgłaszałem dużo błędów w tłumaczeniu polskiemu supportowi po wyjściu Polskiej wersji i nigdy nic nie dostałem.

dzikakulka

Senior Member

08-06-2012

Tak, to straszne. Oni dostali, my nie! Chamstwo! My też chcemy! To niesprawiedliwe! Jak mogę nie dostać czegoś co ty dostałeś!?

Dlaczego oni nie mieli w ogóle możliwości dostania Xina Husarza? To niesprawiedliwe! Chamstwo! ....

PS. Nie ma to jak czuć się oszukanym bo nie dostało się prezentu - którego nikt nie obiecywał, nie deklarował etc etc...

SirRFl

Senior Wrenchmen

08-06-2012

Xin Husarz został rozdany tym, którzy złożyli raport na forum (w odpowiednim dziale) podczas testów polskiego klienta. Było to jeszcze za czasów "zjednoczonej europy" (dlatego też na West'cie jest kopia starych tematów z tego forum, ale nie można tam już pisać), więc nie było problemu z platformą. Jeżeli chodzi o PBE - jeszcze coś takowego wtedy nie istniało. Sama skórka pojawiła się w sklepie dopiero po kilku miesiącach.

Jeżeli chodzi o Pantheona - może zrobili tak a nie inaczej, bo polscy gracze narzekali na to, że nie dostali Xin'a mimo tego, że są z Polski? RiotGames uczy się na błędach. Wiem, że nie koniecznie to był błąd ale tak przynajmniej było można odczuć dzięki reakcji owych graczy.

VonGlik

Member

08-06-2012

Omg, Ty dostajesz na swoje urodziny prezenty. Czemu ja nie dostaje? To nie sprawiedliwe, czuje się oszukany, jak to możliwe!

A tak na poważnie, obsraj się bo ktoś coś dostał, a Ty nie. Boże... jak dzieci.

123