Alistar

Comment below rating threshold, click here to show it.

DexoWarrior

Junior Member

04-06-2012

witam chcę sobie odblokowac alistara ale nie mogę (za darmo poprzez subskypcje na youtube) poniewaz najpierw subskrybuje potem klikam tam gdzie jestem czyli eu west ale po angielsku nic nie umiem dla tego tu pisze no i potem jest te subscribe a obok zdjecie alistara ze skinem i wtedy to klikam proszą mnie o zgodę do konta google zgadzam sie i wyskakuje takie coś cytuje'' ERROR - Token upgrade for 1/_wVv1UTCDIcTm4k_sUruyuKu-Jvzv76JlNfj70D5Zdg failed : Unable to Connect to ssl://www.google.com:443. Error #111: Connection refused '' i próbowałem w wiele sposobów by go odblokowac no i nic ciągle proszę o pomoc i serdecznie przepraszam za błędy ale kiepsko ze mną z ortografią

Wojkat

Member

04-06-2012

Jak nie umiesz to se go kup. Kosztuje tylko 1350 ip. Jeden, może dwa (max 3) dni grania.

Dectros

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

04-06-2012

Z tym problem napisz do supportu, a nie zaśmiecaj forum. Dodatkowo, jest to niewłaściwy dział...

EDIT: Sam miałem taki problem co do Tristany, napisałem do supportu i wszystko gra.

VonGlik

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

04-06-2012

Mój kolega, który niedawno zaczął grać w lola również nie może odblokować Alistara ze strony, z której ja kilka dni temu go odblokowałem. Problem występuje również na serwerze EU West.

MadnessEye

Member

04-06-2012

Dla tych co nie umieją czytać lub im umknelo, darmowi bohaterowie (Tristana i Alistar) sa możliwi do odblokowania pod warunkiem, ze już raz odwiedziles sklep pvp.net, czyli kupiles cos ingame. Ta informacja jest podana gdy probujesz odblokowac ta dwojke

VonGlik

Member

04-06-2012

Zatem to info jest fałszywe, bo Ani na jednym, ani na drugim niczego nie kupiłem;].

MadnessEye

Member

04-06-2012

Kompletnie nic? Bohatera, skórki, dopalacza ani runy?

VonGlik

Member

04-06-2012

Nic. Kompletnie. Odkąd gram od niedawna na West nawet bohatera nie zakupiłem.

Dodam, że tristanę można odblokować. Z alistarem jest problem.

MadnessEye

Member

04-06-2012

Dziwne, jestem 99,99% pewny, ze taka informacja lub cos w jej stylu sie tam znajduje...

ZglenQa

Senior Member

04-06-2012

No ja np kupiłem skina do shyvany dawno temu i wciąż nie mogę odblokować alistara :/