Bulid na Dariusa

First Riot Post
12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Japer

Senior Member

31-05-2012

Dobrze wiedzieć jak to działa;D Przydatna informacja na przyszłość

Smuggller

Junior Member

02-06-2012

Jeśli chodzi o build do Dariusa to mam swój własny i nieźle mi wyszedł bo
moje najlepsze staty to 33-4-6, a więc w kolejności : Tabi ninja, latarnia Wrigle , Tiamat , Kolczasta kolczuga , ostrze nieskończoności , lodowy młot . A gdy osiągam ten build to kupuje eliksiry za 250 PZ .
Powodzenia

Japer

Senior Member

03-06-2012

I przyjdzie ahri albo inny gracz ap i zrobi Ci z pupy jesień średniowiecza:D

chilleczek

Junior Member

25-06-2013

no pewnie tak

Best Khazix EU

Senior Member

25-06-2013

Odpowiedź po roku <3

Surrender

Senior Member

26-06-2013

Quote:
Originally Posted by Riot Ser Gork View Post
Nie jestem specjalistą od tej postaci, czy też ogólnie od solo top/ jungli. Ale sugerował bym zerknięcie na Last Whisper, daje 40% penetracji, co w połączeniu z wbudowaną penetracją Dariusa (25%) ( E ) oraz masterką Weapon Expertise (10%) daje 60% faktycznej penetracji pancerza.

Jak już powiedziałem, ten teren nie jest moją specjalnością, tak więc z chęcią usłyszał bym kilka konstruktywnych komentarzy na ten temat. :)
Imo zdecydowanie lepiej iść w tanka (może w totalnym late jeśli przeciwnicy złożą masę armora jako ostatni item ale generalnie tankey > all) Darius ma nałożyć stacki odpalić ignite i R ;p

marssin

Junior Member

30-06-2013

nom... darius moze miec 60 % penetracji i jego dmg wchodzi nawet w tanków jak w masło :D ale po co go tak budowac... moim zdaniem on i tak ma sam w sobie spory dmg a darius robiacy sie bardziej na tanka jest bardziej przydatny teamowi :P moje zdanie... :P

12