Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Aktualizacja wizualna - Ashe, Lodowa Łuczniczka

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeeksNaman

Champion Herald

05-23-2012

Przywoływacze!

Właśnie zaktualizowaliśmy szatę graficzną jednej z waszych ulubionych bohaterek: Ashe, Lodowej Łuczniczki. W pełni zmieniliśmy jej model oraz dodaliśmy nowe animacje. Ponadto zauważycie nowe efekty czarów, zwłaszcza przy Zaczarowanej Kryształowej Strzale. Poprawiliśmy nawet jej obrazek!

Oto pełna lista elementów Aktualizacji wizualnej Ashe, Lodowej Łuczniczki i jej skórek:

• Ulepszony model.
  • Nowe animacje ataków, zaklęć i emotek Ashe.
  • Ulepszone efekty zaklęć, w tym przerobienie jej głównej umiejętności - Zaczarowanej Kryształowej Strzały.
  • Ulepszony obrazek, oddający te zmiany.

Te zmiany dotyczą klasycznej Ashe, jak i jej skórek, więc rzućcie na nie okiem przed udaniem się na pole walki.

Makâvaki

Junior Member

05-23-2012

wporzo kto gra Aszką to sie cieszy;]

Veahi

Member

05-23-2012

Teraz w kolejce pewnie Soraka będzie Mogliby dać jakąś skórkę nową ^^

Vincenzo

Junior Member

05-23-2012

Cytat:
Veahi:
Teraz w kolejce pewnie Soraka będzie Mogliby dać jakąś skórkę nową ^^

Zawsze mnie śmieszyli ludzie grający soraką ze skórką. xD (poza faktem, że ma naprawdę fajne skiny, to wydawanie RP na supporta jest zabawne, bez hejtów proszę )
A co do tematu, to całkiem ładne odnowienie starej postaci. Liczymy na więcej i oby tak dalej.

ortos1996

Recruiter

05-23-2012

Cytat:
Vincenzo16:
Zawsze mnie śmieszyli ludzie grający soraką ze skórką. xD (poza faktem, że ma naprawdę fajne skiny, to wydawanie RP na supporta jest zabawne, bez hejtów proszę )
A co do tematu, to całkiem ładne odnowienie starej postaci. Liczymy na więcej i oby tak dalej.

Popieram śmieszne jest kupywanie skórek do suporta a do tego do soraki hahha wiecej rp za skórke niż ona jest warta

a jeżeli chodzi o ashe to znowu zacznę nią grac bo nią nie grałem bo od jej wyglądu skilli mi sie żygać chciało

ps bez minusów mi tu

Vezone

Member

05-23-2012

Nowa szata graficzna = Jędrniejsze piersi

Raman Prawy

Junior Member

05-23-2012

Panowie, a kiedy w koncu pojawi sie cybernetyczny Ezreal? To stary champ, przydalaby sie renowacja jego animacji, wypowiedzi, czy tez modyfikacja jego skili. Porownujac z innymi champami takimi jak Varus itd. zaczyna byc coraz bardziej przestarzaly i niedobalansowany.

lMatty

Member

05-23-2012

Jak lubisz support jakiś np Janne to czemu skorki nie kupić, jak czesto masz last picka i grasz supportem.. Ja np nigdy bym nie kupił skorki do Cassio, czemu bym miał kupić jak to taki slaby ap carry !

PS. Różowy taric obowiązkowo.

bellasmile

Member

05-23-2012

slicznie wyglada teraz bedzie wieksza przyjemnosc z gry nia i az kusi kupic do niej skin - Ametystowa

Hansmith

Junior Member

05-23-2012

Świetnie wygląda, to jest pewne. Teraz kolej na Sorakę, Nidalee, Tarica, Mastera Yi, Pantheona, Siona i Sivir (plus ktoś, kogo zapomniałem wymienić).