"Program PVP.net Patcher Kernel przestał działać."

Comment below rating threshold, click here to show it.

PsyhoFan

Junior Member

14-05-2012

Witam mam problem otóż dzisiaj zaczął wyskakiwać mi taki komunikat "Program PVP.net Patcher Kernel przestał działać."
Wczoraj wszystko było OK a dzisiaj mam taki problem, chciałbym się dowiedzieć czy to powszechny błąd czy tylko u mnie i jeśli ktoś wie jak to naprawić to proszę o radę.

Jak Sie W To Gra

Senior Member

14-05-2012

Kliknij w raport o błędach i wklej jego wartość. :)

PsyhoFan

Junior Member

14-05-2012

Nie mam żadnego raportu o błędzie mam tylko opcje "zamknij program"
to jest ten komunikat
http://imageshack.us/photo/my-images/338/bladbb.png/

herosTHC

Junior Member

16-05-2012

Mam tak samo od 3 dni. Do tego jeszcze przy próbie logowania się wyskakuje że serwer jest zajęty, gdy chce spróbować jeszcze raz wyskakuje: logowanie nie powiodło się z niewiadomych przyczyn. Pomoże ktoś ?

ReDJ3lood

Junior Member

16-06-2012

ja mam tak samo i nie wiem jak to naprawic

Derdvin

Junior Member

16-06-2012

Wrzućcie plik którym uruchamiacie lola do folderu league of legends który jest w folderze RiotGames. Powinno pomóc.

TomiSI1984PL

Junior Member

19-06-2012

Miałem podobny problem wczoraj formatowałem dysk instalka normalnie weszła ale wyskoczył problem z
Kernelem. Ccleaner poszedl w ruch, usuneło mi sporo błedów ktore powstały przy instalacji windowsa z aktualizacjami ( Microsoft Agenda ). W końcu wszystkie aktualizacje mi poszły w windowsie, ale pojawił się problem z Panda Media Buster. Wiec reinstalka PMB ( unistal Ccleaner, reset i instal PBM). PMB zadziałał ale podczas końcowej fazy pobierania wyskoczył komunikat ze nie może się połączyć z serverem. Pobieram raz jeszcze Pobieranie ukończone uruchamianie instalacji następny komunikat brak pliku Setup.exe, wchodzę do katalogu gdzie mi pobrało grę patrze setup.exe jest wiec WTF ? Ręcznie odpaliłem setup i bez problemow się zainstalowała. Cały dzień straciłem na ponownym reinstalowaniu poszczególnych aplikacji. Jakiś koszmar x/

xIIxShackoxIIx

Junior Member

11-07-2012

Witam mi Pomogła instalacja Brakującego NetFramework'a 3.5 ;]

Mi3ciu

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

31-07-2012

Ja zrobiłem tak :

odinstalowałem League of Legends .
i ponownie zainstalowałem dając wtedy komputerowi spokój .(czyli nie grałem czy czegoś szukałem na necie gdy to sie instalowało)

TobiMP3

Recruiter

04-08-2012

Mam problem 4 dni temu wbiłem do lola i go zaktualizowałem a po tym gdy wyskoczyło okno pvp.net i nacisnąłem graj okno zniknęło a okno logowania się nie pojawiło...PROSZE O POMOC BO NIE WIEM CO ZROBIĆ!!!!!