Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Kontra

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

05-08-2012

Witam. Niedługo gram ważne spotkanie. Gram na solo topie i moim przeciwnikiem będzie prawdopodobnie olaf gp lub pantheon. Jakie są najlepsze na nich kontry??

LepeX

Recruiter

05-08-2012

pantheon kontruje gp.
olafa kontruje shen kennen rumble
tak mi sie teraz przypomina ze wczoraj gralem olafem na voliego i to byl solidny pick. wiec polecam volibera.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

05-09-2012

dziękuję

dzikakulka

Senior Member

05-09-2012

Pantheona zabija sustain (długotrwałe utrzymywanie się na linii) i naturalne tarcze/boosty do armora. Leesin lub riven z lampką -> młotkiem -> atmą robią z nim sieczkę - nie mając many mogą zjadać Q pantha na tarczy, co neguje właściwie cały jego harass i większość dmgu. Najlepiej zaczynać od armora i 5 potków bo włócznie w early to potęga, a shieldy na wczesnych levelach mają spore cd. Żółte runy na flat armor i gramy na początku trochę defensywnie, potem jest z górki.

EDIT: I jeszcze jedna mała rada - rivenką zachowaj stuna na moment kiedy zacznie swoje E (to chanellowane, 3 uderzenia w stożku), jeśli masz dobry refleks to kolejna spora część (a wymaksowane bije najmocniej) dmgu zniwelowana.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

05-09-2012

dziękuję za rozbudowaną odpowiedź

QbxPL

Senior Member

05-09-2012

nieeee to olaf kontruje rumbla. Gralem rumble mvs olaf z ok 30 razy i za kazdym razem olaf wygrywal dlaczego?
-rumble slabe early olaf mocne
-rumble w early papierowy wiec jak olaf walnie E to pol hp nam spadnie
-olaf jest wikingiem a rumble chomikiem

Legebrion

Member

05-10-2012

Pantheona kontruje Wukong.
Na GP brałbym Malphite'a.

kiczii senpai

Recruiter

05-10-2012

Na GP dobra jest fiora, tylko trzeba poczekać na 6-7 lvl i ogień

1