Kontra

Comment below rating threshold, click here to show it.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

08-05-2012

Witam. Niedługo gram ważne spotkanie. Gram na solo topie i moim przeciwnikiem będzie prawdopodobnie olaf gp lub pantheon. Jakie są najlepsze na nich kontry??

LepeX

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

09-05-2012

pantheon kontruje gp.
olafa kontruje shen kennen rumble
tak mi sie teraz przypomina ze wczoraj gralem olafem na voliego i to byl solidny pick. wiec polecam volibera.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

09-05-2012

dziękuję :)

dzikakulka

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

09-05-2012

Pantheona zabija sustain (długotrwałe utrzymywanie się na linii) i naturalne tarcze/boosty do armora. Leesin lub riven z lampką -> młotkiem -> atmą robią z nim sieczkę - nie mając many mogą zjadać Q pantha na tarczy, co neguje właściwie cały jego harass i większość dmgu. Najlepiej zaczynać od armora i 5 potków bo włócznie w early to potęga, a shieldy na wczesnych levelach mają spore cd. Żółte runy na flat armor i gramy na początku trochę defensywnie, potem jest z górki.

EDIT: I jeszcze jedna mała rada - rivenką zachowaj stuna na moment kiedy zacznie swoje E (to chanellowane, 3 uderzenia w stożku), jeśli masz dobry refleks to kolejna spora część (a wymaksowane bije najmocniej) dmgu zniwelowana.

Ave Cezar Ave Ja

Junior Member

09-05-2012

dziękuję za rozbudowaną odpowiedź :)

QbxPL

Senior Member

09-05-2012

nieeee to olaf kontruje rumbla. Gralem rumble mvs olaf z ok 30 razy i za kazdym razem olaf wygrywal dlaczego?
-rumble slabe early olaf mocne
-rumble w early papierowy wiec jak olaf walnie E to pol hp nam spadnie
-olaf jest wikingiem a rumble chomikiem

Legebrion

Member

10-05-2012

Pantheona kontruje Wukong.
Na GP brałbym Malphite'a.

kiczipiri

Recruiter

10-05-2012

Na GP dobra jest fiora, tylko trzeba poczekać na 6-7 lvl i ogień