Co to jest "zapobiegnięto przegranej"

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

VitharPL

Member

03-05-2012

Wiem, że głupie pytanie, ale co to znaczy, i co to daje?

Melonzo

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

03-05-2012

Gdy są jakieś problemy z serwerami lub bugi, czyli wina riotu, a Ty jesteś podczas trwania tych problemów w grze to w przypadku przegranej nie jest ona zaliczana do Twoich porażek, chodzi o liczbę porażek.

Wieslaron Stiff

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

04-05-2012

Porazka jest doliczana do liczby gier, ale dostajesz tylko polowe elo za wygrana, w przypadku przegranej nie tracisz nic elo.

Melonzo

Member

04-05-2012

Quote:
Originally Posted by Wieslaron Stiff View Post
Porazka jest doliczana do liczby gier, ale dostajesz tylko polowe elo za wygrana, w przypadku przegranej nie tracisz nic elo.
To sie tyczy rankeda, jak grasz normala to do losów nie zalicza.

VitharPL

Member

04-05-2012

Aha dzięki, bo bardzo mnie to zastanawiało.

SirRFl

Senior Wrenchmen

04-05-2012

Podczas gdy są problemy z serwerami (lub rzadko spotykane krytyczne błędy), które mogły by wyrzucać przywoływaczy z gry, pracownicy RiotGames zajmujący się serwerami "wciskają czerwony guzik". Natomiast ten pseudo-guzik uruchamia opcje odpowiedzialną za: Loss Forgiven / Loss Prevented // "Zapobiegnięto Przegranej". Dzięki tej opcji przywoływacze, którzy w czas trwania prac nad serwerami przegrali mecz - nie dostają przegranej do licznika wygranych&przegranych ani nie tracą ELO.

Beorn89

Junior Member

17-01-2014

a jak to się ma do placementów? naliczyło jako rozegana gre.. Czyli to tak jakby nie było tego meczu tak i dalej ma się szansę na 100% winów w placementach?

Dawcioo7

Junior Member

17-01-2014

Pierdolone *****e lagi w dupie was mam *****y riocie !

PijanyMnich

Junior Member

17-01-2014

Własnie, w placemntach mam teraz 3/1 w tym własnie ta jedna zlagowana gra "loos prevented. Jeśli pokazuje że rozegrałem 4 to jak to będzie potraktowane? Nadal 7 do rozegrania (11 całościowo), czy ten lost prevented sprawi ze nie tracę nie zyskuje ELO i mam jeden mecz w plecy na zyskanie ELO?

Olaf112

Junior Member

17-01-2014

a jak sie ma promo czy jak jest teraz S4 to sie zalicza?

12