Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Build na szybkość ataku - jaka postać?

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Sulfur

Recruiter

04-30-2012

Chcę kupić sobie jakąś postać, która będzie dobrze się sprawdzała z wzmocnioną szybkością ataku. Próbowałam już z kilkoma, ale kiepsko to wypadało - a może coś źle robiłam. Polecicie coś? Najlepiej, żeby nie kosztowała 6300, bo znów będę dwa tygodnie zbierać :F


Comment below rating threshold, click here to show it.

Emissary Poki3

Senior Member

04-30-2012

AD > Attack speed.

Sa postacie na ktorych mozna zbudowac po kilku Doran's Blade Zeal (np. Vayne) albo Phantom Dancer (np. Master Yi czy Kog'Maw), ale ASPD jest tylko uzupelnieniem do AD i nie powinno sie go zanatto stackowac.


Comment below rating threshold, click here to show it.

Media12345Polak

Member

05-03-2012

Polecam Master yi i twitcha.


1