Kiedy bedą nowe postacie darmowe?

Comment below rating threshold, click here to show it.

DropMen

Junior Member

29-04-2012

ja z zapytaniem do wszystkich kiedy bedą nowe darmowe postacie w lolu , bo mi sie nie zmienily , nie wiem czemu , auktalizacji tez nie mialem a powinienem jak by byly nowe postacie, moze ja cos mam z lolem? powiecie mi co sie dzieje? mi sie postacie nie zmienily od 2tygodni, prosze o szybka odpowiedz.

Kacman

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

29-04-2012

Napraw klienta lub zrób reinstalację.

DropMen

Junior Member

29-04-2012

a jak mam to naprawic tego klienta? gdzie to jest bym to naprawil?

auman25

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

29-04-2012

Normalnie jak włączysz lola jest opcja napraw pliki instalacyjne.

DropMen

Junior Member

29-04-2012

ok dzieki, juz sie naprawia jak sie nie naprawi to co potem zrobic? reinstalcaje? co to? ja nie za bardzo sie znam , ale dzieki ze pomagasz ^_^

lipharDYT

Senior Member

29-04-2012

Jak już napisałem przed chwilą w innym temacie:

(UN)install - przedrostek zmieniający znaczenie z INSTALACJA na DEINSTALACJA, czyli USUWANIE.
(RE)install - przedrostek zmieniający znaczenie z INSTALACJA na REINSTALACJA, czyli INSTALACJA PONOWNA PO USUNIĘCIU (uninstall + install).

Violet Arrow

Member

29-04-2012

Jak naprawia pliki to po co ma robić uninstallla ? Po to to jest żeby mu naprawiło. Zresztą patch nie ma nic do rotacji, więc to jakiś dziwny bug. Jaką masz rotację ?

Sathemen

Junior Member

04-05-2012

lol
lol

Akaliston

Junior Member

16-07-2013

ddsfsfdfdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddddddddddddddddddddddddddd