Prezentujemy „Zaproś znajomego 2.0”!

First Riot Post
Comment below rating threshold, click here to show it.

MordimerPL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

29-04-2012

Witam

Czy zostając na starym systemie można dalej nabijać referale i w związku z tym odbierać za nie nagrody?

IwnezPL

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

29-04-2012

Jakby kto nie wiedział to nagrody po 72h się dostaje

Satel

Member

29-04-2012

LUDZIE do cholery, piszecie że walicie taki system, a to wy wykorzystujecie go !

To jest po to, aby zapraszać nowych graczy do gry, a nie żeby robić fikcyjne konta i mieć z tego korzyści ! Za to powinien być ban za wykorzystywanie systemu...

U mnie wszystko działa, wystarczyło że poczekałem trochę dłużej, a nie od razu pisze takie brednie jak wy...

Aż żal czasami wchodzić na to polskie forum...

Mâniek

Senior Member

29-04-2012

Quote:
Originally Posted by GRADIEN View Post
LUDZIE do cholery, piszecie że walicie taki system, a to wy wykorzystujecie go !

To jest po to, aby zapraszać nowych graczy do gry, a nie żeby robić fikcyjne konta i mieć z tego korzyści ! Za to powinien być ban za wykorzystywanie systemu...

U mnie wszystko działa, wystarczyło że poczekałem trochę dłużej, a nie od razu pisze takie brednie jak wy...

Aż żal czasami wchodzić na to polskie forum...
to niewchodz tu nikt ci nie karze, ciekawe ile masz reffow i ile z nich to koledzy a ile fikcyjne konta, mam 80 dopalaczy po 4 winy i na nowym systemie ich nie mam a pisalo ze dostane, a gdybym nie akceptowal to bym i tak nie mial bo ktos wczesniej pisal ze nie moze uzyc ich wiec jest cos zje.. ane

Call me Coke

Junior Member

29-04-2012

Chwalisz się tymi 80dopalaczami od pierwszej strony tego artykułu, ciekawe ile z tych twoich 80 dopalaczy jest uczciwie zrobiona przez " znajomych " :) Po prostu trzeba poczekać na IP w grze, na zatwierdzenie Referali na stronie. Gimbazjum nie ma cierpliwości :/

Etain19

Junior Member

29-04-2012

A ja mialbym pytanko, jak pozostac na starym systemie ?
Bo klikajac na link "Continue with current program", czy jakos tak nic sie nie dzieje...
Chyba ze trzeba cos jeszcze zrobic ?

Call me Coke

Junior Member

29-04-2012

Ja mam to samo, za każdym razem pokazuje mi się opcja przejścia na system 2.0, ale cierpliwie za każdym razem go odrzucam i zostaję na starym :) Wczoraj refy wróciły, dzisiaj już można wziąć nagrode za nie na stronie. Wygląda na to, że coś się powoli rusza

Etain19

Junior Member

29-04-2012

No a ja wlasnie klikajac to nadal nie mam okienka z nagrodami...caly czas mam okienko zeby przejsc do nowego albo pozostania na starym...

MeaGlineK89

Member

29-04-2012

U mnie już też wszystko wróciło do normy fakt ze musiałem prawie czekać na to 72 h jak pisze ale jest :) dopalacze i zaproszenia all

Librist

Junior Member

29-04-2012

Refferale dodaja sie z opoznieniem a tak to wszystko GIT