Welcome to the Forum Archive!

Years of conversation fill a tonne of digital pages, and we've kept all of it accessible to browse or copy over. Whether you're looking for reveal articles for older champions, or the first time that Rammus rolled into an "OK" thread, or anything in between, you can find it here. When you're finished, check out Boards to join in the latest League of Legends discussions.

GO TO BOARDS

Magyar 5v5 team társ kereső (HUN)

Comment below rating threshold, click here to show it.

xBadtrip

Junior Member

11-08-2013

Hali. Kis szintű lvl 10 alatti játékosok jelöljetek pls. Elegem van a sok bénábol -.-

LoLgyuri00

Junior Member

12-03-2013

Egy kis lolos csapat:
-én (Gyuri): Lolgyuri00 lvl 06
-csető: motyi lvl 30
-Möky: Senkisenem lvl 16 (biztos support)
-
-
Szeretnénk hívni lány illetve fiú játékosokat, akik úgy érzik, hogy lenne kedvük egy jó kis csapatban játszani! A szint az mindegy. NEM RANKED, de lehet ha felfejlődünk! Elérhetőségim:
-gmail: [email]gyurcika07@gmail.com[/email]
-lol: Lolgyuri00
De a skype az fontos, ja és Eu Nordic & East

Caliveney

Junior Member

03-30-2014

Sziasztok!
5v5 Ranked team-et keressek!
1000+ normal win.. elég nagy tapasztalatt
Bárhol megvagyok és lane-emet 80% (kb) nyerem , ha nem és megölnek 1szer akkor meg passzivan farmolok !

ADC ként játszok sokat bármelyikel. Draven a main-em de bárkivel tudok adczni !
SUPPORT : elég ritka de akkor Thresh agy Alistar. wardozok rendesen és védem az adc-t!
MID-en játszok mindenel de nagyrészt a nagy AoE dmg-et szeretem. Karthus, Gragas,Viktor,Anivia. Miden inkább farmolgatok és buildelek aztán teamfightba bedobok mindent!
TOP-on aggresziv vagyok és csak TANKAL szeretek topozni... utàlom amikor a topos lejön teamfightba és papirabb a feedelő supportnál! Renekton,Volibear,Shyvana
JUNGLE valószinűleg a legrosszabb ami nekem adható .. megmaradok de nem vagyok tul effektiv. Amumu,Hecarim,Olaf

Teamspeak van. 17 éves vagyok. Egy jól müködő , hangulatos teamet szeretnék magam melé. Kritikát elfogadom mert mindenki hibázik . Jól tudok igazodni a csapattársaimhoz! Ha érdekel akkor vegyél fel!

Komoly embereket kérek!

ingame : Caliveney (EUNE)
Csáó

D Killer

Junior Member

03-31-2014

Quote:
Eshu:
For those who downvote it because it is not english: they are looking for players of their own country. Guess what - in their own language - if you can't speak it, probably it doesn't apply to you anyway... no need to hate it as it still has more relevance than most "which champion should I buy" and the "LP system sucks" spam-topics right? - even though those are english... thanks.
This^^^ You, just made my day!

EliteKiller69

Recruiter

04-02-2014

Sziasztok!
Ranked Teamot keresek
Support vagy adc szoktam menni Ts3 van ADC kent meg kezdő vagyok kiképzés alatt álok supportnak pedig megfelelő röviden ennyi lenne most Búcsúzom Sziasztok remélem értékes csapata lehetek valamelyik ranked csoportnak
ja és 18 éves vagyok értelmes ember sok humorérzékel

†▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ★★★★ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ▁†
Annyit ér manapság egy becsületes szó.
Mint egy kurvának az orrába a felszívott hó.
Annyit ér manapság egy komolyabb barátság,
hogy 20ezeré a 20 éves barátságot ássák.
†▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ★★★★ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ▁†

hadesz98

Junior Member

04-06-2014

Szevasztok!
3 ember kerestetik teamünkbe.Én silver,másik társam gold.Mind ketten főleg adc,mid,jungleresek vagyunk.

Brumiiiii

Recruiter

04-19-2014

Egy 5v5 ranked teamet keresnék. Sokat vagyok aktív (eléggé). Mikrofonom van, 15 éves vagyok. Nem vagyok az a bizonyos idegeskedő játékos. Házibajnokságokra szeretnék indulni ha esetleg találok egy teamet. Mid a mainem és Eu Nordic East. Silver 1 ha kellenék játékos nevem : Brumiiiii

xXxKabaixXx

Junior Member

05-16-2014

Sziasztok ranked teamet keresek gold 2-ben vagyok

kiscica002

Recruiter

08-20-2014

Magas szintű játékos keres magas szintű csapatot (Diamond)
Feltételnek csak annyit hogy egy rendes csapatot szeretnék természtesen flame nélkül
Most egy ideig nem leszek ide komment , de inkább PM!
skype nevem: spyron442
Fésüljétek át a lolskillemet, nézzétek meg a statjaimat , ETC
Egy bizonyos ponton felül a játéktudás számít nem a liga

http://www.lolskill.net/summoner-EUNE-ooOExplosionOoo

You got Moosed

Junior Member

09-15-2014

Dia 5 adc keres csapatot, eune: You got Moosed
többit ingame