Welcome to the Forum Archive!

Years of conversation fill a tonne of digital pages, and we've kept all of it accessible to browse or copy over. Whether you're looking for reveal articles for older champions, or the first time that Rammus rolled into an "OK" thread, or anything in between, you can find it here. When you're finished, check out Boards to join in the latest League of Legends discussions.

GO TO BOARDS

Magyar 5v5 team társ kereső (HUN)

Comment below rating threshold, click here to show it.

Vasyasotigonish

Junior Member

04-24-2012

Üdv mindekinek!

Mint a címből is kiderül ide lehet írni ha magyarok teamet keresnek/alapítanak.

Én és 2 szobatársam + 2 embert keresünk 5v5 ranked játékokhoz. Kicsit elegünk lett, hogy sok a haszontalan ember és sorra bukunk a leaverek vagy feederek miatt.

Szóval az eddigi összetétel: mind a hárman legalább 4 szerepet tudunk játszani, de kifejezetten support+ ad carry és mid formációba szeretünk játszani. A legtöbb duo meccsen bot-ot teljesen irányításunk alatt tartjuk, de bármilyen rossz is legyen a helyzet még nem feedeltünk. Mid emberünk sokféle hőssel tud középen harcolni, de ha kell solo top-ozik vagy jungle-ben is jár.

Amit mi várunk, egy jungler és egy solo top. Erre a kettőre van szükségünk, de persze ezeken kívül is tudotok kell dolgokat. Nagyképű emberek kíméljenek, akik azt hiszik hogy jó játékosok. Ingame megtalálhattok mint Vasyasotigonish. 1-2 normal meccsel tesztelünk.

Vasyasotigonish

Junior Member

04-30-2012

Én befejeztem a keresést.

WarLock0722

Senior Member

04-30-2012

Ahogy látom a match historid rankeden elég szépeket tolsz Csak így tovább.

Stakel with ZED

Junior Member

06-26-2012

sziasztok én keresnék ranked teamet! ingame : metaltigris99

bazsikaHUN

Junior Member

06-27-2012

én kérdeznék vmit Invitáltam 5 db karaktert : mehvannak lvl 10 es szinten és elfogadtam az ajándékokat, de a Runa page-t nem kaptam meg sokan azt mondták hogy csak várni kell de 3 napja nem jött meg??? ienkor mi a teendő?

MrCipeh

Senior Member

06-28-2012

Lrn2english

hoOme3E

Junior Member

08-26-2012

Sziasztok! (:
Ranked Teamot keresek,értelmes nem egoista nem nagyképű playerekkel venném fel a kapcsolatot!
Először ugy gondoltam,hogy 1-2 normal match et mennénk majd hogyha megfelelnék,akkor folytatnánk a kapcsolattartást ts3on esetleg skype majd az döntésre kerül...
15éves vagyok... régóta játszom lolon .. (:
Van pár 6300 as championom az egyértelmű,hogy lvl:30 Takedowns:14198 Monster and Minion Kills:97998 Wins:474.
Hogyha érdeklődni szeretnél vegyél fel a játékban (:
ingame:hoOme3E

Hungari

Junior Member

11-29-2012

Team-et keresek rankedra mert nagyon elegem van már a játékos leosztásból ahol a társak miatt vesztem a meccset mert vagy feedelnek vagy afk vagy egyszerüen azt sem tudja mit kellene csinálnia elkezdödik a champ választás és össze vissza bannol akármiket a játékárol meg ne is beszélyünk. Legtöbször ADC-t játszom Ezrael vagy Graves Junglert: Volibear midet: Ahri ezek amiket legtöbbször játszom. Keresettek fel in game Hungari.

VoidTamas

Junior Member

02-18-2013

valaki el tudna magyarazni mi a lenyege az adc nek?

Azegyetlenember

Junior Member

03-07-2013

ADC a távharcos champion, mint pl:Ashe,Ezreal,Vayne,Miss Fortune stb.... lényege hogy Attack Damages champi,és carry, magyarán távolról űt. Bot Lanen tartózkodik MINDIG! Persze van kivétel, Ezreal pl mehet midre is, bár nagyon ritka