Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Specjalizacje...

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

NeXXss

Junior Member

04-23-2012

Witam potrzebuję takich oto specjalizacji:
AP Carry
AD Carry
AP Bruiser
AD Bruiser
Jungle
Support
Offtank
Tank

I jakby ktoś mógł napisać jakie postacie zaliczają się do powyższych kategorii.

Calahari

Senior Member

04-23-2012

na mobafire wszystko ladnie widać

NeXXss

Junior Member

04-23-2012

A jakiś link można... Nie chodzi mi o specjalizacje do każdej postaci z osobna...

Calahari

Senior Member

04-23-2012

http://www.mobafire.com Co do specek, masz 10 stron ich, ponaddto mozna je nazywac, wiec od wyboru do koloru

@edit wybacz mój bład Nie zrozumialem za 1 razem ale teraz kojarze.
Ap carry - czyli midder Postać która robi się pod ap i teoretycznie jest w stanie carrować grę. Czyli np Le Blanc, Fiddle, Malza itp

Ad carry - jak powyżej z tym, że to ad np Yi, Vayne, ashe, tristi, mf itp

Ap bruiser - Offtank w ap - np Ryze, Morde
Ad bruiser - offtank ad - np Garen, Jarvan, Gp, Nidalee(ad), hecarim, lee sin i wiele innych (tych chyba w grze najwięcej)

Jungle - postaci zdolne do jungli. Na chwile obecną jest ich od groma - od Tanków jak rammus, alistar, maokai, malphite po veigara -.- Jednakże taką elitą jest Shaco, Lee sin, Rammus, Skarner

Support - postacie które wspomagają drużynowego Ad carry na linii, np Soraka, Sona, Janna, Leona, Nunu, Taric itp

Offtank - patrz ad bruiser

Tank - postać która składa głównie obrone i hp. Do tego powinna mieć jakiś system inicjowania. Np rammus, malphite, maokai, alistair, shen, amumu

Ale dodam od siebie ze niektóre postaci mogą być budowane na kilka sposobów, i niektóre są w kilku kategoriach naraz. Np alistair - jest dobrym supportem, i jednoczesnie zacnym tankiem.

NeXXss

Junior Member

04-23-2012

Ehh ja wiem co to znaczy... Chpodzi mi o to żebyście podali specjalizacje pod ap carry np. i wszystkich przedstawicieli tej kategorii. :<

PaputoS

Wrenchmen

04-23-2012

Wbij na strone która Ci podano wybierz odpowiednią postać i masz rozpisane dokładnie co i jak.

Calahari

Senior Member

04-23-2012

WSzystkich to troche za dużo, zwłaszca ze niektore sa w kilku kategoriach naraz lub zaleznie od buildu.

1