Specjalizacje...

Comment below rating threshold, click here to show it.

NeXXss

Junior Member

23-04-2012

Witam potrzebuję takich oto specjalizacji:
AP Carry
AD Carry
AP Bruiser
AD Bruiser
Jungle
Support
Offtank
Tank

I jakby kto¶ mógł napisać jakie postacie zaliczaj± się do powyższych kategorii.

Calahari

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

23-04-2012

na mobafire wszystko ladnie widać :)

NeXXss

Junior Member

23-04-2012

A jaki¶ link można... Nie chodzi mi o specjalizacje do każdej postaci z osobna...

Calahari

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

23-04-2012

www.mobafire.com Co do specek, masz 10 stron ich, ponaddto mozna je nazywac, wiec od wyboru do koloru :)

@edit wybacz mój bład :D Nie zrozumialem za 1 razem ale teraz kojarze.
Ap carry - czyli midder Postać która robi się pod ap i teoretycznie jest w stanie carrować grę. Czyli np Le Blanc, Fiddle, Malza itp

Ad carry - jak powyżej z tym, że to ad np Yi, Vayne, ashe, tristi, mf itp

Ap bruiser - Offtank w ap - np Ryze, Morde
Ad bruiser - offtank ad - np Garen, Jarvan, Gp, Nidalee(ad), hecarim, lee sin i wiele innych (tych chyba w grze najwięcej)

Jungle - postaci zdolne do jungli. Na chwile obecn± jest ich od groma - od Tanków jak rammus, alistar, maokai, malphite po veigara -.- Jednakże tak± elit± jest Shaco, Lee sin, Rammus, Skarner

Support - postacie które wspomagaj± drużynowego Ad carry na linii, np Soraka, Sona, Janna, Leona, Nunu, Taric itp

Offtank - patrz ad bruiser

Tank - postać która składa głównie obrone i hp. Do tego powinna mieć jaki¶ system inicjowania. Np rammus, malphite, maokai, alistair, shen, amumu

Ale dodam od siebie ze niektóre postaci mog± być budowane na kilka sposobów, i niektóre s± w kilku kategoriach naraz. Np alistair - jest dobrym supportem, i jednoczesnie zacnym tankiem.

NeXXss

Junior Member

23-04-2012

Ehh ja wiem co to znaczy... Chpodzi mi o to żeby¶cie podali specjalizacje pod ap carry np. i wszystkich przedstawicieli tej kategorii. :<

PaputoS

Wrenchmen

23-04-2012

Wbij na strone która Ci podano wybierz odpowiedni± postać i masz rozpisane dokładnie co i jak.

Calahari

Senior Member

23-04-2012

WSzystkich to troche za dużo, zwłaszca ze niektore sa w kilku kategoriach naraz lub zaleznie od buildu.