Rejestracja na LOL PBE

Comment below rating threshold, click here to show it.

PvPMichu

Junior Member

16-06-2012

lol

Jigokuno

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

17-06-2012

Kurde ludzie zrozumcie wreszcie, że PBE nie jest do testowania postaci tylko do wyłapywania bugów w nadchodzących patchach..

Fraykas

Junior Member

17-06-2012

Doobra, ja już założyłem temat, ale na razie bez odpowiedzi, dlatego pytam, gdzie się da.. Tak więc.. Czy ktoś z Was ma tak, że jak już powinno ładować graczy, to ma czarny ekran i, choćby czekać nie wiem jak długo, nic się nie dzieje ? Jeśli tak i wiecie co z tym zrobić, proszę pomóżcie. Z góry dzięki

tony610

Junior Member

28-07-2012

Kasztaniak. gówno prawda. PBE jest do testowania postaci jak i do wyłapywania błędów -_- i chu* mnie obchodzi co ty tam robisz na tym PBE możesz grać se nawet tak o 4fun z kolegami :/

AmiTongist

Junior Member

30-07-2012

Witam mam problem nie moge włączyc lola niby wlancze sie normalnie i jest ten przycisk Graj ale pote, nie otwiera sie okno logowania wiecie co moze sie dziać

Rst00

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

30-07-2012

@AmiTongist, zamiast spamować to wystarczy, że wejdziesz do działu Ogólne i tam na pierwszej stronie masz odpowiedź. Zacznij myśleć.

Zemsta98106

Junior Member

21-08-2012

Help!!! Kumpel mi powiedział, że jest coś takiego jak PBE. Odrazu sćiągłem i przeniosłem. Teraz mam problem z rejestracją lola pbe nie moge swoich danych wypełnić bo wyskakuje mi jakaś inna strona a jak jest dobrze to nie moge ustawić regiony czyli public beta ............................. pomocy ja chce w tę gre na prawde grać. Zemsta98106 HELP!!!!!

ZglenQa

Senior Member

21-08-2012

Quote:
Originally Posted by Zemsta98106 View Post
Help!!! Kumpel mi powiedział, że jest coś takiego jak PBE. Odrazu sćiągłem i przeniosłem. Teraz mam problem z rejestracją lola pbe nie moge swoich danych wypełnić bo wyskakuje mi jakaś inna strona a jak jest dobrze to nie moge ustawić regiony czyli public beta ............................. pomocy ja chce w tę gre na prawde grać. Zemsta98106 HELP!!!!!
http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=458622

bartzwol

Junior Member

21-08-2012

Mam problem z zarejestrowaniem się na lol pbe. Gdy włączam strone rejestracyjną pbe.leagueoflegends.com/en/signup/index po chwili włącza mi się http://na.leagueoflegends.com/board/...php?p=28042411 . Co mam robić?

Darnith

Senior Member

21-08-2012

Przeczytać post na stronie, do której cię przekierowuje? Korzystasz czasem z czegoś, co się nazywa "mózg"?