Rejestracja na LOL PBE

Comment below rating threshold, click here to show it.

RadQ20

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

10-04-2012

Witam. Wczoraj usłyszałem od kolegi o czymś takim jak LOL PBE. Postanowiłem założyć sobie tam konto bo interesuje mnie kilka postaci i nie wiem czy warto jest na nie pozbierać. Wszedłem na stronę rejestracji ale niestety nie mogę się tam zarejestrować. Problem polega na tym że jak klikam "Graj za darmo" (po uzupełnieniu wszystkich danych prawidłowo) chwilkę się ładuje i znowu wyskakuje przycisk "Graj za darmo" a moje konto nie zostaje założone. Poprosiłem kolegę żeby mi założył bo myślałem że może to wina mojego sprzętu ale powiedział że ma ten sam problem.
Dodaję link do rejestracji: https://pbe.leagueoflegends.com/pl/signup/index

Vences

Senior Member

10-04-2012

Pewnie jak większość, którzy mają problemy z rejestracją, NIE zaznaczasz regionu, ponieważ domyślnie NIE jest wybrany żaden i dlatego z powrotem cofa Cię do formularza.

RadQ20

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

10-04-2012

Nie zauważyłem zmiany regionu :). Teraz działa wielkie dzięki za pomoc.

TheTTjocker

Junior Member

10-04-2012

Przepraszam za zaśmiecanie ale gdy prubuje sie zalogować wyskakuje mi "Sign up Failded".Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu. (Pszepraszam za ortografię)

Vences

Senior Member

10-04-2012

Podałeś wszystkie dane w odpowiednim formacie? Dobrze zwróć uwagę na format daty urodzenia, czy przypadkiem nie przekręcasz miesiąca z dniem.

damian252

Junior Member

20-04-2012

dzienkuje wszystkim

PLEJBOJ99

Junior Member

21-05-2012

niema odrazu 30 lvl żal

Mi3ciu

Senior Member

25-05-2012

zawsze patrzcie na datę urodzenia i region .
mam 1 pytanie - kiedy się dostaje IP i RP, bo jak zacząłem grac od razu dostałem 8k RP i 20k IP ??
Chyba się codziennie dostaje co 24h ale nie jestem pewny. ;/ z góry dździęki

ZglenQa

Senior Member

25-05-2012

Quote:
Originally Posted by Mi3ciu View Post
zawsze patrzcie na datę urodzenia i region .
mam 1 pytanie - kiedy się dostaje IP i RP, bo jak zacząłem grac od razu dostałem 8k RP i 20k IP ??
Chyba się codziennie dostaje co 24h ale nie jestem pewny. ;/ z góry dździęki
Każda niedziela ~18 Polskiego czasu

Wasyl320

Junior Member

26-05-2012

Witam mam problem z lol.pbe skończyłem mecz a teraz nie moge wejsc bo ciągle pisze "opuszczono grę" o co chdzi????