Katarina

Comment below rating threshold, click here to show it.

Crossly

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

18-03-2012

Witam Jaki najlepszy build na Katarine ? prosze o polskie nazwy, oraz jak się gra Katariną ? :D

adamek PL 5764

Junior Member

03-11-2012

rychalka ta niebieska rużczka, miecz pistolet, rabadona i coś pod ad ap

wczoraj sie fajnie na drafcie złożyłem i pente wbiłem ;p

Feleur

Senior Member

03-11-2012

Cóż.. Ja jak składam builda na Katarinę na mida to robię go tak:
Obuwię maga;
Szczęśliwy Sztylet Kage'a (po kaskę);
Kryształy kostur Rylai (zaczynam od księgi, potem Pas Giganta, kończe na różdżce);
Zabójczy kapelusz Rabadona;
Wola Starożytnych (opcjonalnie);
Kostur Pustki;
Rewolwer Hextech;

Dzięki temu zestawowi (z Sztyletu buduję objęcie, a z Rewolweru Miecz-pistolet) ogarniam Katarinę z ulit 1500 hp +. Jak jeszcze ogarniasz kombo E > W > Q (jak ja robię) to często na TeamFightach wpada quadra/triple, a nawet i penta..

A pytasz się jak grasz? Na początku skup się na minionach, by mieć szybciej 6 poziom niż przeciwnik, wtedy go nacierasz kombo + ulti i leży.. Następnie masz grę mid i late, to już każdy bierze jak uważa..

IvanVanPyton

Recruiter

04-11-2012

Moj Bulid na Katarine(na MID) co stosuje i bardzo mi sie sprawdza na pvp wypisze w punktach :

1. Zwykle Buty+3 Poty
2. Rewolwer Hextech
3. Szczesliwy Sztylet Keg'a
4. Zwykle Buty zaminiam na Obuwie Maga
5. Kryształowy Kostur Rylai
6. Berło Odchlani
7. Zabójczy Kapelusz Rabadona
8. Szczesliwy Sztylet Keg'a zamieniam na Objecie Ognia
9. Rewolwer Hextech zamieniam na Miecz-Pistolet Hextech

Wg. mnie ten bulid jest sprawdzony.
Jak Grac ?? jak pisał Feleur do 6-go poziomu staraj sie jak najwuecej Last-Hit wykonywac na minionach bo Kata na do 6-tego pozomu jest slaba.
Combo ktore stosuje solo to - Q-E-W-R( zrobilem nim 3 Penta, i 2 Quarta) a Triple mam co rozgrywke. Mid'a praktycznie nie przerywam. Ogolnie Katarina gram nie cale 2 tygodnie.
Podam tez kombo z kilkoma championami
Katarina+Amumu, Katarina+AListar, Amumu-Nunu-Katarina, Amumu-Fiora-Katarina

NajtenXDPL

Senior Member

09-11-2012

Troche sie nie zgadzam z powyższymi Buildami, no ale może przedstawie swoją propozycję -

1. Butki trzy potki
2. Szczesliwy Sztylet Keg'a
3. Rewolwer Hextech
4. Zwykle butki -> Obuwie maga
5. Zabójczy Kapelusz Rabadona
6. Z Rewolwera Hextecha, tworze Miecz-Pistolet Hextech
7. Krystałowy Kostur Rylai
8. Aniół Stróż
9. A na koniec mozna sprzedac Sztylet Kage'a i Kupic Berlo Otchlani

Co do buildu, to zawsze buduje na katarine dmg'a przez ktorego O wiele łatwiej harasować, przez co Łatwiej utrzymać się na lini. Nigdy przenigdy ni buduje najpierw Rylai ponieważ wtedy kata nie może pokazać swojej mocy. Jesli zbudujesz sie najpierw pod dmg'a (Mój build) i grałeś kata przynajmniiej 5-10 razy to gwarantuje ci ze podczas przeciwnych gankow, bedziesz mial szanse zabic obu przeciwnikow (chyba ze postac przeciwna na mida, ostro cie kontruje)