Calownik

Comment below rating threshold, click here to show it.

Crazy Kell

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

13-03-2012

Siemanko.

Mam takie małe pytanie. Czy graliście kiedyś Dr Mundo ? Jeśli tak, to wiecie jak się rzuca tasakiem. Chodzi mi o tą strzałkę. Widziałem ludzi co mają taki celownik jak zwykła umiejętność. Mogli byście mi powiedzieć jak to się robi. http://www.youtube.com/watch?v=_xZY3zEkmes to link na youtube. Mówi koleś jak to zrobić. Ale robię tak i mi nie działa. Pomocy.

Pozdrawiam i z góry dzięki:

Crazy Kell

xXozyyXx

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

13-03-2012

Chodzi tu o smart casty, spróbuj je zrobić w ustawieniach sterowania, tam gdzie masz bindy np. [Shift]+q to naciskasz na to i zmieniasz na q naciskając na nie albo jak masz [Shift]+w to naciskasz na to i bierzesz na w. Nie wiem jak to mogę tobie prościej wytłumaczyć. A tak juz poza tematem to również gram na smartcastach, dla mnie jest to wygodne bo nie muszę naciskać klawisza zatwierdzać lpm.
Pozdrawiam!

Crazy Kell

Recruiter

14-03-2012

Acha wiem o co ci chodzi. Chodzi Ci o to, że jak najeżdzasz* myszką i wciskasz np: ,,q" to nie musisz zatwierdzać. Nie chodziło mi o to, ale problem rozwiązany. Dzięki.

*Nie mam bladego pojęcia jak to się pisze więc przepraszam jak kogoś strasznie to razi w oczy.

Emissary Poki3

Senior Member

14-03-2012

Mozesz zmienic "strzalki" na kolo w opcjach w grze.
Na angielskiej wersji w "More Options" jest opcja "Use line missle display". Niestety nie wiem jaka jest na to polska nazwa.

bartziomXD

Recruiter

18-03-2012

@Poki3 polska nazwa to "pokaz trarektorie pocisku"