Na czym polega gra na topie ??

Comment below rating threshold, click here to show it.

DeTM esaktus

Junior Member

12-03-2012

Chciałbym się dowiedzieć na czy polega gra na topie . Pomożecie ?

Bezalial

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

12-03-2012

Top to jest taka druga solo line coś jak mid tylko tam raczej walczą offtanki ale nie zawsze czasem idzie się w dwoje na topa np jeśli nie ma junglera oczywiście mówimy teraz o grach 5 vs 5 bo na 3 vs 3 zawsze idzie tylko jeden na topa jest tylko jeden wyjątek jeśli grasz na junglera lepiej iść w dwóch na topa dlaczego? Otóż dlatego że jeśli jeden idzie na top to będzie gankowany dosłownie co chwilę i to w plecy czyli szybki defeat:P

DeTM esaktus

Junior Member

12-03-2012

Spoko ja to wiem .... Chodziło raczej o rankedy ( gram od roku nie musisz mi tłumaczyć) chciałem tylko nauczyć się tam grać ,.grałem kiedyś.tylko na midzie lub ad carry . Chce zapoznać się z inną formą gry.

soveri

Member

12-03-2012

Gra na topie. Po pierwsze na topa idzie champ który da sobie rade sam. Zwykle są to offtanki ale też niektórzy AP dadzą radę. Priorytetem gry na topie jest zabicie jak największej liczby minionów. Kill jest odpowiedznikiem 15 minionów więc jeśli masz wybór farma lub kill wybierasz farme. Dobra farma wpływaa na przewagę w zlocie. Wiecej zlota=lepsze itemy=kill na topie. Dobrze wyfarmiona góra jest w stanie uciągnąć całą grę. Tak na prawdę jeśli masz dwóch gości na górze to masz wygraną grę. Wystarczy ze nie dasz sie im zabić do 6 levela i nie rozwalą ci wieży. Gank twojego junglera na i jest po jednym z nich przewaga levelowa jest duża i gdy ty masz 6 oni po 4 więc nie mają szans. Pamiętaj ze farma to podstawa. Lepiej siedzieć na topie i zabijać miniony niż gonić po całej mapie. Jeszcze taki link na koniec: http://www.youtube.com/watch?v=QhT9v...eature=channel

DeTM esaktus

Junior Member

12-03-2012

Dzięki :D