Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Amumu jungle build

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

HeriPotta

Member

03-12-2012

Kupilem wczoraj Amumu ale nieznam buildu pod dzungle.
Czy moglby ktos mi napisac jak go budowac zeby mial DMG itp itd
??


Comment below rating threshold, click here to show it.

Turall

Recruiter

03-12-2012

Amumu to tank - nie spodziewaj się po nim kosmicznego damage. Jego siła tkwi w dobrych umiejętnościach.

Bandage Toss [Q] - stun i dobry czar inicjujący walkę
Despair [W] - czar zadający dobre obrażenia aoe, szczególnie przeciw celom mającym dużo hp
Tantrum [E] - zadaje przyzwoite obrażenia i jego cooldown zmniejsza się po każdym otrzymanym ciosie. Dodatkowo zmniejsza obrażenia otrzymywane.
Curse of the Sad Mummy [R] - AOE root, jeden z ciekawszych ultie w grze

Do jungle (zakładam że masz pełen zestaw run, w tym armor z żółtych oraz masteries 0/21/9) możesz na starcie kupić Regrowth Pendant + health potion. Następnie buty i z Regrowth Pendant robisz Philosopher's Stone. Kolejnym itemem powinien być Heart of Gold.

Od tego momentu budujesz to co w danej chwili jest najbardziej potrzebne - jeśli mają dużo AD to inwestuj w Frozen Heart lub Sunfire Cape. Jeśli mają mocnych AP to Banshee's Veil albo Force of Nature. W odpowiednim momencie rozbuduj Philosopher's Stone oraz Heart of Gold w mocniejsze temy.

Co do junglowania zacznij z W i idz na golema. Niech ktoś zrobi Ci pull i najlepiej jeszcze ze 2 razy walnie. Odpal Despair i golem powinien paść bez problemu. Drugi punkt w E, kolejny w Q i później maksuj E. Czyszczenie jungle nie powinno sprawiać najmniejszych problemów.


Comment below rating threshold, click here to show it.

HeriPotta

Member

03-12-2012

aha nom tez myslalem ze skoro on skile pod AP ma wszystkie zeby go Zrobic tak z 500ap 4,5k hp plemienna rylai + rozdzka i 2 rabadony


Comment below rating threshold, click here to show it.

Turall

Recruiter

03-12-2012

Wszystko fajnie tylko, że on potrzebuje hp i odporności żeby przeżyć w teamfightach. Przeliczniki nie są jakoś niesamowicie wysokie więc obrażeń nigdy nie będziesz miał takich jak typowi magowie. Z itemów do AP opłaca się budować tylko wyżej wymieniony przez Ciebie Rylai's ze względu na slowa. Wierz mi na słowo, że gra pod full ap skończy się na tym, że wpadniesz, puścisz co masz puścić i padniesz. Czasem może Ci i wyjdzie coś z tego ale zdecydowanie lepiej wychodzi jak jako taki mega klocek biegasz w środku przeciwnego teamu i siejesz zamieszanie z włączonym Despair.


1