Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Pomocy - nie moge sie zalogowac

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Czołowy PuKi

Recruiter

03-11-2012

Siema
Nagle nie wiadomo skąd nie moge wbić do gry.
To było tak: dołączałem do rozgrywki 3v3 i był wybór postaci. Klikałem na różne i żadna nie pojawiła się w okienku, wgl nic nie dało się zrobić, więc wyłączyłem LoLa. Po ponownym włączeniu nie mogłem się dobić do gry. Cały czas wyskakiwało mi to okienko i nic dalej:
http://img31.imageshack.us/img31/6276/beztytuuupv.jpg
PROSZE O POMOC!


Comment below rating threshold, click here to show it.

WhiteeWolf02

Member

03-11-2012

hm?
próbuj aż zadziała
lub zrób reinstalacje


Comment below rating threshold, click here to show it.

Czołowy PuKi

Recruiter

03-11-2012

Już wiem !
Dla wszystkich co maja ten sam problem - to jest wina slabego polaczenia z internetem ( jak uzywacie routerow itd. i macie daleko od kompa to dajcie sobie modemna kablu przedluzajacym zeby byl wyzej i nie przysloniony i wtedy bedzie dzialac


1