Dobra postać.

Comment below rating threshold, click here to show it.

IsildPL

Junior Member

10-03-2012

Witam, poszukuję jakiejś dobrej postaci w cenie 1300pz
Do tej pory z darmowych postaci gra mi się najlepiej Ahri, grałem też Kayle, ale Ahri lepsza.
Najlepiej proszę o podanie postaci z dużym dgm, ale też żeby nie padała na 2 skile(może Jax?).
I proszę o podanie dobrego buildu do podanej postaci.

Jeżeli napisałem w złym dziale to przepraszam.

dzeJeMZi

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

10-03-2012

Ehh...
Czyli wolisz AP, tak? A może chodzi Ci tylko o walkę na dystans?

IsildPL

Junior Member

10-03-2012

Możesz wytłumaczyć mi co to jest ap?
Nie tylko walka na dystans, może być na dystans, półdystans i bliską walkę, ale żeby postać miała spore dgm

Saetha

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

10-03-2012

Ap-AbilityPower-MocUmiejętności-Jest to dodatkowy dmg do twoich umiejętności bohatera.
Mocna postać ap i wytrzymała to Morgana, tank-dps to Dr.Mundo, bardzo wytrzrymały a zarazem mocne dmg. Nie jestem w stanie podać wszystkich, bo nie wiem o co Ci konkretnie chodzi. Myślę, że pomogłem:)

Bezalial

Senior Member

10-03-2012

Ap = Moc czyli siła czaru:P im więcej masz ap tym większy dmg zadajesz ale są też takie postacie które nie używają ap np Riven i wiele wiele innych;]
A więc tak ap to postać polegająca głównie na skillach z ap czyli inaczej mówiąc Mag nie wiem jak mam ci to prościej wyjaśnić
Może powiesz nam jaka to ma być postać mobilna czy nie polegająca na skillach bo ahri to raczej połączenie mobilnej postaci polegającej na skillach za to kayle to tylko e + q a potem tylko auto attack:P poza tym no u niej to mobilności nie ma :D
Więc jak możesz to sprecyzuj się bardziej.

IsildPL

Junior Member

10-03-2012

No to mobilna postać, albo taka jak ahri, auto nawalanie jakieś ciekawe za bardzo to nie jest ;)
A Jax to jaki rodzaj postaci??

Dantalian

Senior Member

10-03-2012

Jax? Kiedyś był Tanky DPS hybryda. teraz z tego nie zostało de facto nic :D

jak pójdziesz w duży dmg, to jesteś papier, a jak w tankowatość to znów dmg jest zdecydowanie mniejszy. Generalnie Jax po przeróbce to już nie ten sam co kiedyś. Poprzedni Jax idąc w dmg miał cholernie duże survi przy tym, a po zrobieniu warmoga był nie do wysolowania. Teraz nie stanowi to przeszkód generalnie.

Za 1350 jestem w stanie polecić Ci:

Garen - duży DMG na początku nawet idąc w tanka.
Tryndamere - Duży dmg, dość małe survi, ale ult przytrzyma Cię przy życiu na tyle długo, że możesz jeszcze zabić 2 champów i uciec na 1 hp
Warwick - klasyka. Duża żywotność, spory dmg.
Morgana - Trochę tanky AP. Generalnie bardzo silny mag w grze, którego możesz zrobić na 2 sposoby i oba są użyteczne. Pod AP i pod Survi [tak jak Swaina].
Sion - i pod AP i pod AD jest silny, bardzo silny.

W tych cenach to raczej wszyscy. Choć moim ulubionym jest Nasus. Idąc w tanka jesteś w stanie wysolować 3ke, ale musisz być solo top i mieć wolną farmę z Q. Inaczej nici z jego potencjału.

Z4CH0

Senior Member

10-03-2012

Koleś na górze wie, co mówi :P. Ja ci polece jeszcze cho'gatha (ładne przeliczniki AP, po zrobieniu ulti ma nawet do 900 dodatkowego hp), kiedyś to był mój ulubiony champ :D Teraz wole Rammusa ^^

IsildPL

Junior Member

12-03-2012

A jeszcze pytanko, jaka postać z AP za 3k pz jest dobra?

Bezalial

Senior Member

12-03-2012

Morde , Kassadin , lux oczywiście to są po 3k takie warte kupienia