Runy pod ...

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

dzeJeMZi

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

10-03-2012

...Gangplanka, Xina Zhao, Mastera Yi i może Gravesa.
GP robie pod AD carry, nie pod off tanka.
Na razie najbardziej mi zależy na GP i Xinie, może potem Graves.\

Wiem, ze temat był wałkowany, ale wiecie..

dzeJeMZi

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

10-03-2012

Pomoze mi ktoś?!

Bezalial

Senior Member

10-03-2012

Na tej stronie znajdziesz runy + buildy jedne z najlepszych ;] http://solomid.net/

Saetha

Recruiter

10-03-2012

AD bruiser oraz carry: marki 9x armorpene sealy 9x armor glyphy 9x magicresist quinty 3x armorpene

Najprostsze a zarazem najskuteczniejsze do takich postaci. Myślę, że pomogłem:)

dzeJeMZi

Member

11-03-2012

Na pewno wystarczy tylko penetracja pancerza? :/
Bo na drugiej stronie run, zamierm dawać trochę z pierwszej i dodawac np. critici dla GP.

Na serio tylko armorpene?

A nie oplaca sie AS lub dodac do AD ?

Dantalian

Senior Member

11-03-2012

Tu nie ma - opłaca się, nie opłaca się. Niektórzy mają po 18 stron z runami i każda inna. Po prostu każdy ma jakieś wymagania, styl gry i od tego zależy głównie jakie runki. Najbardziej uniwersalne pod każdego AD podał CiastexPL.Ale to nie znaczy, ze pod GP nie można stworzyć jeszcze z 3 stron z runkami i każda będzie efektywna i równie dobra - zależnie od stylu gry.

To tak jak z AP. Możesz tam pójść w AP i M.pen. Możesz isć w M.pen, armor i m.res. Możesz iść w AP, m.res i mana regen... różne sa koncepcje - każda jest dobra na swój sposób.

M1Grand

Junior Member

11-03-2012

s

dzeJeMZi

Member

11-03-2012

Malcolm

Czyli lepiej w armor pene, niż w obrażenia od ataku, tak?

Saetha

Recruiter

11-03-2012

Uwierz mi, armor pene opłaca się ze względu na faze rozgrywki. W 10 min twoje pare punkcików ad nic nie zrobi, natomiast z 20 [o ile dobrze pamietam, porawcie mnie] armor pene zada + 20 dmg, a nie 10 dmg, które zostanie zablokowane jeszcze przez pancerz przeciwnika :)

Turall

Recruiter

11-03-2012

Ja jestem zdania, że fioletowe powinno się dać w Attack Damage. Zgadzam się tym co napisał CiastexPL ale te 8 damage (+masteries) pozwala znacznie łatwiej farmić. Dobrzy gracze skupiają się raczej na farmieniu niż na harasowaniu w początkowej fazie gry, a na creepy same czerwone w armor pene wystarczą.

12