Da mi może ktoś wskazówki jak wyjsc z niskiego elo ?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

AngelDeaths

Junior Member

10-03-2012

Witam napisałem ten temat bo mam dość ciągłego przegrywania rankedów przez ludzi którzy wychodzą itd.Prosiłbym o jakieś wskazówki dotyczące tego jak grać. Gram na nordic&east/. Proszę o kontakt . Obecnie mam elo 1023 i nie zanosi się na pójście w górę.
Nick:AngelDeaths

Kr3atywny

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

10-03-2012

Może zmien postacie jak ciagle przegrywasz.

AngelDeaths

Junior Member

10-03-2012

Próbowałem nie raz to i tak nic z tego. Trafi się jedna osoba fedująca i tyle.

Z4CH0

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

10-03-2012

Graj duety z kolegą, zawsze to większa szansa na wygraną :D I jeden feder mniej :P

Tortran

Senior Member

10-03-2012

Polecam grać z kumplami/ albo duo i brać postacie do wycarrowania , np: Morde,Olaf,Irelia,Shen itp.

Z4CH0

Senior Member

10-03-2012

Ja nie polecam carry'ować na niskim elo. Ja takuje zwykle Rammusem, bądź supportuje Janną. W ten sposób możesz więcej poradzić na trolle w teamie (nie obrażając Trundle'a) Mam elo 1080 i zwykle gra idzie mi dobrze. Jak przegrywam, to po prostu dlatego, że ONI są lepsi :P

AngelDeaths

Junior Member

10-03-2012

Aha no szczerze powiem Duety nawet jak gram to i tak kolega irelką i trafi sie np ezreal Rusian,

AngelDeaths

Junior Member

10-03-2012

CO do Ramussa zawsze banowany,

xTadas

Member

11-03-2012

Kup runy,naucz sie grac kazda klasa postaci a nie wybrzydzac tak jak te randomy " mid or feed,me sup=lost" itp.Jesli masz fp nie pickuj na pale to co ci sie podoba tylko tak zeby cie nie kontrowali.Jesli pickujesz pozniej kontruj przeciwnika zeby miec przewage.Zawsze kupuj wardy nawet jesli nie grasz supportem,nie greeduj po fraga.Ludzie tez mowia ze moga "sami" wygrac gre ale to bujda na resorach nikt nigdy sam nie wygra meczu wiec nie patrz tylko na swoj tylek tylko pomoz tez dla teamu bo jesli tylko ty bdziesz zadawac dmg i padniesz wtedy i caly team dostanie po dupie.Polecam tez gre duo.

AngelDeaths

Junior Member

11-03-2012

Tadas kminie runy mam3x page full. Ale dzięki za tą podpowiedz żebym brał postacie do kontry.

12