Lee Sin, Cassiopeia, Kennen czy Fiora?

Comment below rating threshold, click here to show it.

Cytrynekk

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

10-03-2012

Witam, zastanawiam się nad kupnem tych czterech postaci. Lubię dwa style gry AP i AD z góry dziękuję za pomoc ;)

Jok4rson

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

10-03-2012

Cassio AP Lee Sin Dżungler Kennen nie wiem Fiora AD. radziłbym Cassio

dzeJeMZi

Member

10-03-2012

Albo Kennen albo Fiora

Kr3atywny

Senior Member

10-03-2012

lee keny cassio wszystko to klasyki kup wszystkie :P

Cytrynekk

Member

10-03-2012

A możecie mi napisać ich -/+ ?

soveri

Member

12-03-2012

Mogę ci napisać plusy Kennena i Cassio bo nimi dosyc dużo gram.
Kennen świetne CC -stun obszarowy, jego największą zaletą jest jego ulti które zadajem spory dmg i jeszcze stunuje. Kennen nie ma many co jest kolejnym wielkim plusem powoduje to że może spamować skilami. Mobilność sprawia ze nadaje sie na solo topa to jeden z nielicznych magów który da sobie tam radę.
Cassio dosyć trudna postać do ogarnięcia ale jest jednym z najsilniejszych AP. Zadaje masakryczny dmg. Dobrze rzucone ulti stunuje na 2s. E skill ma co 0,5s (zatruty cel) natomiast Q co 3s. Jeśli masz kupiony spellvamp to teamfighcie jesteś bardzo trudny do zabicia. Wiele osób robi zły build i jest to powód dlaczego im nie idzie tą postacią. Build dla niej powinien wyglądać mniej więcej tak: buty-2 dorany-spelvamp-relay-rabadon-scepter w między czasie ulepszasz buty podstawowe na mercury. http://www.youtube.com/watch?v=QhT9v...eature=channel

CoookieMonster

Recruiter

14-03-2012

Nie będę sie rozpisywał ale powiem wprost gram dość długo kennenem i powiem szczerze że jak dla mnie bardzo dobra postać
Odnośnie fiora nawet ok ale trzeba pograć jednak nią