BETA League of Legends

12345 ... 7
Comment below rating threshold, click here to show it.

Always win game

Senior Member

04-03-2012

Witam
Zapraszam do skorzystania z wersji beta lola.
https://pbe.leagueoflegends.com/pl/signup/index

Dla tych co nie wiedzą na tej wersji beta lola można skorzystać z wszystkich bohaterów, skinów oraz możemy zapoznać się z nowymi funkcjami m.in obserwacja gry przyjaciela itd.
Po rozegraniu 1 gry dostajemy 30lvl i 10k ip + 4k rp.

RNnĂŻck

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

04-03-2012

Tak działa bez problemów , po prostu poczekajmy i za 5 min te 90h zamienia sie w 30 wiem ze troche dlugo ale warto . I nie mozna mieć wszystkich skinow i postaci bo na tydz dostajesz 4k rp i 11k ip i watpie zeby to wystarczyło na wszystkich xD

XXIII

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

04-03-2012

To nie wersja beta ale serwer testowy. Na początku ma się te rp i ip co wymienił Szulc i teoretycznie za częste korzystanie i zgłaszanie błędów można dostać "doładowania".

Always win game

Senior Member

04-03-2012

Hmm ok a gdzie trzeba zgłaszać te błędy?
I wgl coś nie łączy z tym serwerem, nie da sie zalogować a mam wszystkie aktualizacje
Jest napisane ze nie mozna sie polaczyc z serwerem pvp.net

XXIII

Senior Member

04-03-2012

http://eune.leagueoflegends.com/boar...d.php?t=387752

Tu masz oficjalny temat o PBE

Awesome Shaki

Senior Member

04-03-2012

em takie pytanko sciagnalem ten plik rar i co z nim zrobic jesli go trzeba podmienic do pliku z normalna gra to czy bedzie mozna przelaczac pomiedzy normalna gra a beta?

Emissary Poki3

Senior Member

04-03-2012

Umieszczasz go w osobnym folderze, tam gdzie chcesz miec drugiego klienta i wlaczasz. Wciagnie on gre. Nie nadpisuj swojej normalnej instalki, bo nie bedzie dzialac ci ani to ani to. bedziesz musial wszystko usuwac i sciagac gre od nowa.

Awesome Shaki

Senior Member

04-03-2012

eh firewall mi blokuje jak to naprawic? wlaczam mi i wyskakuje blad

Iwo PL

Senior Member

04-03-2012

wyłącz firewall, albo dodaj do wyjątków

Allthamer

Junior Member

04-03-2012

Boże.. I zaraz się zlecą dzieci na darmowe rp i wszystkie postacie i będziecie mieli tyle z bety. Nie wiem po co to ludzie upowszechniają.

12345 ... 7