Ezreal i magiczne przejście

Comment below rating threshold, click here to show it.

Mechaduch

Junior Member

01-03-2012

Witam,
zastanawiam się nad zakupem Ezreala. I mam takie pytanie: czy umiejętność magiczne przejście może być użyta tak, że teleportuje mnie przez jakąś przeszkodę? np. do ucieczki...

Emissary Poki3

Senior Member

02-03-2012

Wszystkie umiejetnosci ktorymi mozesz zmieniac pozycje (czy to "flashe", czy "dashe") przeniosa cie przez sciane, jezeli zasieg umiejetnosci jest dosc duzy abys wyladowal po jej drugiej stronie.
Czasem nawet da sie wyladowac dalej, jezeli wteleportujesz sie w sciane, ale bedziesz blizej drugiej strony niz miejsca startu.

Jedynymi wyjatkami sa:
1) Q Vayne
2) Q i E Riven
3) Q Nautiliusa.
W przypadku 1 i 2, dashe sa za male aby przejsc przez jakakolwiek sciane, a co do 3, to umiejetnosc jest specjalnie zakodowana aby udezac w sciany.

Warto wspomniec o skoku Nidalee w formie kotka. Jest to bardzo krotki dash, i jest tylko garstka miejsc gdzie da sie przeskoczyc nim.

ShowtekPol

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

02-03-2012

Da się świetna postać, kup go.

Mvp

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

02-03-2012

Poki3 E Riven przecodzi przez:
-ulti J4
-sciane Anivi
-pilar Trundla

(wiem ze E przechodzi na 100% nie jestem pewny czy Q tez przechodzi)

sapeq

Junior Member

04-03-2012

q vayne przechodzi przez ulti jarvana i waska ściane obok urfa

Emissary Poki3

Senior Member

04-03-2012

Sciany zrobione przez championow sa "falszywymi" scianami i owszem, te champy moga przez nie przechodzic bez problemu.
Jest to spowodowane kodowaniem. Nie ma tak naprawde concensusu w srod designerow w Riot czy warto by popracowac nad przepisaniem tego kodu. Trzeba tez pomyslec o innych reakcjach ktore by to spowodowalo, glownie skille ktore "wbijaja" w sciany (Vayne, Poppy, Alistar, Tristana itp.).

Jestem na 99% pewien, ze Q Vayne nie przechodzi przez waska sciane przy Blue.

Mechaduch

Junior Member

12-03-2012

ok dzięki za info ;)

xSirSimoNx

Junior Member

12-03-2012

Podobnie dziala Dash u Gravesa, ale również jest on bardzo krótki. Na 3v3 pokonasz scianke od Dragona na przykąłd. Albo Sejuani ma dobre przejscie, duzo przeszkód idzie jej Q skilem pokonac

dzeJeMZi

Member

13-03-2012

Dashem Gravesa sie wyrobisz, ale musisz stanąć strasznie blisko ściane, jak najbliżej i wtedy dash.

Więc zanim wycelujesz, mogą cię już killnąć ;)

SowaRz

Junior Member

18-03-2012

Zapomnieliscie wspomniec o Renektonie. Slice and Dice takze sluzy do ucieczki, jednakze ma ono krótki zasieg działania, tylko przez niektóra ścianki da się przeskoczyc. : )