Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Co ile dostaje sie PZ z trybunału?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

lsard

Senior Member

02-26-2012

Witam chciałbym się zapytać co ile dostaje się pz za trybunał bo codziennie siedzę na trybunale od 2 tygodni i nadal nic

Rst00

Senior Member

02-26-2012

5PZ za każdą poprawnie rozpatrzoną sprawę. Dziennie możesz oddać głos w 15 sprawach więc wychodzi 75PZ na dzień.

EDIT: Lul, źle przeczytałem To zależy, czasem dostaje się po tygodniu, czasem po dwóch a raz nawet dostałem po miesiącu. Zależy Bądź cierpliwy

Yestic

Recruiter

02-27-2012

Ja dostaje wiadomość na e-mail jakoś co tydzień, więc masz nieco czasu, aby nabić sobie te PZ. Szczerze mówiąc, to jeżeli masz wolny czas to przy okazji możesz sobie sprawy rozpatrywać.

Noizu

Member

04-05-2012

Szczerze mówiąć liczyłem, że dostaje się nieco więcej.

ThePajper

Recruiter

03-28-2013

ale jak to mówią lepszy ryc niż nic

PrauzikPL

Senior Member

03-28-2013

Nabijajcie sobie PZ szybko, wbijaj na trybunał i szybko punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish

Vences

Senior Member

03-28-2013

1. Archeologia
2. PZ już nie ma, robisz to tylko charytatywnie oraz ewentualnie dla rankingu/ratingu.

Pimenista

Senior Member

03-29-2013

Podobno jak ktoś jest w top 100 rankingu Trybunału to okazyjnie można otrzymać jakąś skórkę.

PrauzikPL

Senior Member

03-29-2013

dlatego dajesz ciagle punish

Gontarius

Member

03-29-2013

Cytat:
PrauzikPL:
dlatego dajesz ciagle punish

Dowiedzenie winy leży po stronie oskarżajacego. Pokażesz dowód, że spampunish pozwala na wejście do top 100 rankingu? Bo szczerze watpie.

12