Co ile dostaje sie PZ z trybunału?

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

lsard

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

26-02-2012

Witam chciałbym się zapytać co ile dostaje się pz za trybunał bo codziennie siedzę na trybunale od 2 tygodni i nadal nic

Rst00

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

26-02-2012

5PZ za każdą poprawnie rozpatrzoną sprawę. Dziennie możesz oddać głos w 15 sprawach więc wychodzi 75PZ na dzień.

EDIT: Lul, źle przeczytałem :D To zależy, czasem dostaje się po tygodniu, czasem po dwóch a raz nawet dostałem po miesiącu. Zależy :) Bądź cierpliwy :)

Yestic

Recruiter

27-02-2012

Ja dostaje wiadomość na e-mail jakoś co tydzień, więc masz nieco czasu, aby nabić sobie te PZ. Szczerze mówiąc, to jeżeli masz wolny czas to przy okazji możesz sobie sprawy rozpatrywać. ;)

Noizu

Member

05-04-2012

Szczerze mówiąć liczyłem, że dostaje się nieco więcej.

ThePajper

Junior Member

28-03-2013

ale jak to mówią lepszy ryc niż nic :)

PrauzikPL

Senior Member

29-03-2013

Nabijajcie sobie PZ szybko, wbijaj na trybunał i szybko punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish punish

Vences

Senior Member

29-03-2013

1. Archeologia
2. PZ już nie ma, robisz to tylko charytatywnie oraz ewentualnie dla rankingu/ratingu.

Pimenista

Senior Member

29-03-2013

Podobno jak ktoś jest w top 100 rankingu Trybunału to okazyjnie można otrzymać jakąś skórkę.

PrauzikPL

Senior Member

29-03-2013

dlatego dajesz ciagle punish

Gontarius

Member

29-03-2013

Quote:
Originally Posted by PrauzikPL View Post
dlatego dajesz ciagle punish
Dowiedzenie winy leży po stronie oskarżajacego. Pokażesz dowód, że spampunish pozwala na wejście do top 100 rankingu? Bo szczerze watpie.

12