Co to jest ad carry

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

ShynoZzi

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

25-02-2012

Ten post zrobiłem specjalnie dla gracza Antyboss , powiedzcie mi czy ad carry musi bić z daleka ? Wg mnie ad carry jest to prowadzacy gre ad może to być caitlyn , vayne , twitch ale również master yi czy tryndamere . Mam racje prosze o odpowiedź

imarid

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

25-02-2012

Oczywiście. Prowadzący nie używający mocy umiejętności, czyli AD carry jak najbardziej może być walczący wręcz. Np. nadchodząca bohaterka Fiora, będzie prowadzącym, który walczy w zwarciu.

Emissary Poki3

Senior Member

25-02-2012

Mamy 2 (niedlugo 3) Melee AD Carry, ale jak ktos mowi "AD Carry" to zwykle ma na mysli Ranged AD.
Yi nie ma miejsca w pro grach aktualnie. Trynd ma, ale zastepuje fightera na topie a nie zwyklego AD Carry. Fiora... zobaczymy.

Bezalial

Senior Member

27-02-2012

Patrząc na skille z bonusem do attac speed i dmg ja bym to raczej robił w offtanka i pewnie na takim build będzie bazować ta postać bo co to za frajda ze masz 300 dmg ale stun = dead

sapeq

Junior Member

04-03-2012

ranged ad carry jest bardziej przydatny bo nie musi się wbijać w wir walki tylko sobie z tyłu bije
meele ad carry to tylko w jungli

Z4CH0

Senior Member

07-03-2012

A dlaczego GP, Nasus i Sion to nie AD carry?

Khizbu

Member

08-03-2012

GP oraz Nasus to typowe offtanki. Co do Siona sprawa jest zawiła, można go robić pod AD carry jak najbardziej. Jednak dużo lepiej sprawdza się jako AP

Z4CH0

Senior Member

08-03-2012

Sion AP? To możliwość, ale głównym przeznaczeniem Siona jest AD! On ma 2 skille sterydujące, co stawia go na równi z masterem Yi. Sion AP, ma podobny sens co Yi AP - da się, ale to niezbyt popularne i łatwe.

Jok4rson

Senior Member

15-03-2012

sion ap tylko

lMuminek

Junior Member

18-03-2012

Akurat AP Sion jest bardziej popularny niż AD, AD może i ma duży dmg ale wg mnie brak mu skilli przyśpieszających go lub spowalniających wroga, 1,5sec stun co 8>sec niestety nie jest wystarczający.

12