Kontry na : mf, ashe, vayne, corki, tristana, graves, ez, caitlyn, sivir

Comment below rating threshold, click here to show it.

h4vq

Junior Member

19-02-2012

Pomocy ! Moglibyście mi podać ad carry które kontrują :
mf, ashe, vayne, corki, tristana, graves, ez, caitlyn, sivir

Rst00

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

19-02-2012

http://tnij.org/counter2

Bezalial

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

20-02-2012

Jakoś słaba ta strona bo jeśli teemo jest kontrą na renektona to gg jak on bije na combo a blind na niego nie działa;]

Leonus94

Senior Member

20-02-2012

ale teemo ma grzyby , szybko biega więc jst bardzo dobrą kontrą chyba że postaci uzywać nie potrafisz to twoja sprawa.

Teemo biegnie strzal biegnie strzal to renekton sobie może.

BledOo0

Member

20-02-2012

Quote:
Originally Posted by Bezalial View Post
Jakoś słaba ta strona bo jeśli teemo jest kontrą na renektona to gg jak on bije na combo a blind na niego nie działa;]
To widać, że nie grasz gier rankingowych ani nie oglądasz livestream'ow. Teemo jest świetną kontrą na renektona z powodu:
a)trutki
b)grzybków
c)szybkości
d)harrasu
Przypominając, że renekton to melee,fighter a teemo ranged,stealth,support to górną linie wygrywa teemo.Czemu? Bo Teemo tak może harasować renektona, że ten będzie musiał często wracać na respawn co spowoduje braku golda z minionów oraz wydawanie złota na mikstury leczenia. Mam nadzieję, że pomogłem. To jest jedynie moje zdanie :)

esemoku

Junior Member

27-05-2013

zacznijmy od tego że sivir nie jest kontra na citlin

ImpĂŠrĂĄtor HĂ´rsĂŠ

Senior Member

27-05-2013

Zacznijmy od tego, ze to jest temat z przed roku...

Paciaja

Senior Member

27-05-2013

Nie Sivir nie jest kontrą na Cait, a ta darmowo nieskończona mana z ciągle unikanego q rozbrajania pułapek wcale nie jest ważna... xD

Generalnie "po mojemu":
na MF cokolwiek z cc żeby przerważ jej ulta, np Varus lub z odskokiem żeby z niego uciec, Tristana, Ezreal.
Ashe - to, co ją zniszczy w early żeby później była useless, przydatny będzie doskok żeby się nie przejmować cym, że ci ucieknie/dogoni cię przez slowa: Ezreal, Tristana.
Vaynie - coś z zasięgiem typy Caitlyn, MF, Varus.
Corki - nie wiem szczerze powiedziawszy xD
Tristana - jakiś cc np Varus.
Graves - podobnie jak z Vaynie, zasięg i wygrasz linię ;p
Ez - jakieś mocne kombo w połączeniu z cc/doskokiem - Varus, Tristana.
Caitlyn - Sivir.
Sivir - w sumie ona jest żeby kontrować kogoś, a nie żeby kontrować ją. Wystarczy, że nie wleziesz w jej q

złotydzieciak

Junior Member

19-10-2013

:)

ROCCAT Madeej

Member

20-10-2013

Witam, najlepszym sposobem jest wpisanie w wyszukiwarce google np: Caitlyn counter. I wejść w link z strony championselect.net bądź com